To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na bezpłatne warsztaty "Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe" 27.06.2019 r.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na warsztaty "Jak rozwinąć biznes globalnie? Narzędzia wspierające procesy eksportowe", które odbędą się:

Termin: 27.06.2019 r. w godz. 10.00 - 12:00 

Miejsce:  Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, Sala nr 4, ul. Gdańska 5, Bydgoszcz.


Podczas warsztatów pokażemy bezpłatne narzędzia online, które pomogą w osiągnięciu celu eksportowego firmy. Udział w szkoleniu pomoże przedsiębiorcy w zakresie:

  • analizy potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych
  • lepszego zrozumienia potrzeb lokalnych klientów
  • optymalizacji kanałów online na rynkach zagranicznych

Po szkoleniu przedsiębiorcy mają także możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji. Podczas konsultacji każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przejścia przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Doradca pomoże także w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki zagraniczne.

Sprawdź informacje o projekcie Google Internetowe Rewolucje.


Bartłomiej Andrzejewski 

Dziecko Internetowych Rewolucji. Postanowił związać się z nimi jeszcze za czasów studenckich podczas szkoleń organizowanych na uczelniach. Zaowocowały one zupełną zmianą perspektywy, a także poszerzenie horyzontów.

Dzięki Rewolucji wpadł na pomysł przeprowadzenia badań z zakresu oczekiwań wobec współczesnego muzealnictwa. Rozszerzył także swoje umiejętności - studia skończył jako archeolog ale w ramach szkoleń nabył wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury.

Te doświadczenia sprawiły że przygoda z marketingiem, która rozpoczęła się od szkolenia, aktualnie zaowocowała pracą przy Rewolucjach.

Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier - elektronicznych czy planszowych. Ostatnio zaczął pisać recenzje dla portalu nietylkogry.pl
Organizator:

Partner merytoryczny:

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz szkolenia