Infoshare AI Road to Wrocław

6 Listopada 2019, 18:00 (Środa)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
Jeszcze niedostępne
od 1 Października 2019 (Wtorek)
-

Wrocław to drugie miasto na mapie infoshare ai & data science. To właśnie tutaj eksperci zdradzą tajniki nowoczesnego wykorzystywania machine learning, artificial intelligence i data science w tworzeniu software'u i projektowaniu jego architektury. Infoshare ai & data science to cykl darmowych meetupów, dzięki którym zdobywacie nową wiedzę, nowe kontakty i nowe doświadczenia.


Spotkajmy się!


Na mapie infoshare ai & data science znalazły się największe miasta w Polsce: Poznań (5.11), Wrocław (6.11), Kraków (19.11), Katowice (20.11).


Dlaczego warto wziąć udział?
1. Tematyka to data science, machine learning, artificial intelligence.
2. Doświadczeni praktycy i eksperci.
3. Networking w nieformalnej atmosferze przy pizzy i piwie.
4. Konkurs z nagrodami.


Przyjdź na nasz meetup jeśli jesteś:

  • front-end jak i backend developerem, devopsem, testerem, specjalistą od security, chcącym poznać wpływ AI/ML na swoją branżę,
  • doświadczonym developerem szukającym przykładów i doświadczeń z zastosowanych produkcyjnie technologiach i metodach,
  • team leaderem, szefem działu IT, poszukującym przykładów użycia i możliwych zastosowań AI/ML w biznesie.


W czasie prelekcji można zadawać pytania i dzielić się wątpliwościami, a po eksperckiej części zapraszamy Was do wspólnego jedzenia pizzy i próbowania kraftowego piwa, które przygotowaliśmy specjalnie na okoliczność spotkań z Wami. Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy, ale liczba miejsc topnieje, więc rezerwujcie datę i wypełnijcie formularz rejestracji. 


Agenda:
18:00 - 18:10 Przywitanie i rozpoczęcie
18:10 - 18:50 Paweł Noga
18:50 - 19:30 Wojtek Ptak
19:30 - 19:40 Przerwa
19:40 - 20:20 Ogłosimy wkrótce :)
20:20 - 21:00 Ogłosimy wkrótce :)
21:00 - 22:00 Networking Pizza & Piwo


Prelegenci:

Paweł Noga - Senior AI Software Engineer. Na początku kariery testował webserwisy i aplikacje mobilne. Od 3 lat zajmuje się testowaniem sprzętu i oprogramowania do Deep Learningu. Skupia się na benchmarkowaniu rozwiązań czołowych firm na rynku oraz ulepszaniu procesu trenowania sieci neuronowych. Aktualnie pracuje w Habana Labs - firme dostarczającej akceleratory AI na potrzeby Data Center. Fan klocków LEGO i budowania z nich dioram.

Wojtek Ptak - Wojtek pracuje jako CTO w firmie FreshMail oraz niezależny konsultant i trener. Uwielbia różne aspekty transformacji kultury biznesowej w oparciu o dane oraz rozwoju architektury danych i oprogramowania. Jest także wielkim zwolennikiem wspierania kultury uczenia się w całej organizacji. We FreshMailu kieruje zespołem rozwoju produktu i pracuje nad niektórymi kluczowymi rozwiązaniami biznesowymi, często stosując Machine Learning i Artificial Inteligence do rozwiązywania problemów. Wraz z zespołem pracuje nad nową generacją silnika zapobiegającego nadużyciom, takim jak spam, czy phishing oraz innym atakom. Pracował dla takich firm jak The Coca-Cola Company, Heineken, BP, Polo Ralph Lauren, Porsche, HSBC, Intel, Oracle i wiele innych. Poza życiem zawodowym jest miłośnikiem sportów górskich, podróży i fotografii.


Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Wrocławiu wydarzenia Wrocław