Infoshare AI Road to Katowice

20 Listopada 2019, 17:30 (Środa)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
Jeszcze niedostępne
od 1 Października 2019 (Wtorek)
-

Katowice to ostatnie miasto na mapie infoshare ai & data science. To właśnie tutaj eksperci zdradzą tajniki nowoczesnego wykorzystywania machine learning, artificial intelligence i data science w tworzeniu software'u i projektowaniu jego architektury. Infoshare ai & data science to cykl darmowych meetupów, dzięki którym zdobywacie nową wiedzę, nowe kontakty i nowe doświadczenia.


Spotkajmy się!


Na mapie infoshare ai & data science znalazły się największe miasta w Polsce: Poznań (5.11), Wrocław (6.11), Kraków (19.11), Katowice (20.11).


Dlaczego warto wziąć udział?
1. Tematyka to data science, machine learning, artificial intelligence.
2. Doświadczeni praktycy i eksperci.
3. Networking w nieformalnej atmosferze przy pizzy i piwie.
4. Konkurs z nagrodami.


Przyjdź na nasz meetup jeśli jesteś:

  • front-end jak i backend developerem, devopsem, testerem, specjalistą od security, chcącym poznać wpływ AI/ML na swoją branżę,
  • doświadczonym developerem szukającym przykładów i doświadczeń z zastosowanych produkcyjnie technologiach i metodach,
  • team leaderem, szefem działu IT, poszukującym przykładów użycia i możliwych zastosowań AI/ML w biznesie.

W czasie prelekcji można zadawać pytania i dzielić się wątpliwościami, a po eksperckiej części zapraszamy Was do wspólnego jedzenia pizzy i próbowania kraftowego piwa, które przygotowaliśmy specjalnie na okoliczność spotkań z Wami. Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy, ale liczba miejsc topnieje, więc rezerwujcie datę i wypełnijcie formularz rejestracji.


Agenda:
17:30 - 17:40 Przywitanie i rozpoczęcie
17:40 - 18:20 Mateusz Biliński 
18:20 - 19:00 Ogłosimy wkrótce :)
19:00 - 19:10 Przerwa
19:10 - 19:50 Ogłosimy wkrótce :)
19:50 - 20:30 Krzysiek Kudryński 
20:30 - 21:30 Networking Pizza & Piwo


Prelegenci:
Krzysiek Kudryński - NVIDIA Deep Learning Algorithms. Projektant rozwiązań inżynieryjnych dla sztucznej inteligencji, wizji komputerowej, pojazdów autonomicznych i robotyki. Trener głębokiego uczenia.

Mateusz Biliński - Fascynat technologii mobilnych od czasów Zaurusa SL-5500. Head of Mobile Security w Niebezpieczniku z doświadczeniem jako badacz, trener i pentester. Jeden z pierwszych posiadaczy certyfikatu CompTIA iOS Mobile App Security+. Współtworzył oprogramowanie stacji bazowych LTE w firmach Motorola i Nokia Siemens Networks. Mobility Manager w Lizard Media, gdzie na co dzień dotyka procesu twórczego na każdym etapie, od koncepcji po wdrożenia. Praktyk aplikowania i analizowania metod uczenia maszynowego m.in. w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego i e-commerce.


Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach wydarzenia Katowice