To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -
Kiedy: 25.11.2014
O której: 19:00
Gdzie: Wadowicka 6D, biuro Sabre
Sala: Kraków/Warszawa (kierujcie się za strzałkami)
Przystanek: Rzemieślnicza lub Rondo Matecznego lub Łagiewniki

Kilka pytań o Lean Software Development, Continuous Delivery - czyli jak dobry jest Twój proces?
Scrum jest nudny... i przegadany... i wszyscy mamy już dosyć tych Scrum Masterów...  Czy znacie inne podejścia niż te najpopularniejsze i wydawało by się najczęściej stosowane? Czy wasz proces jest efektywny (nieważne czy to Scrum, Waterfall czy chaos)? 
Wspólnie zastanowimy się co trzeba zrobić by również Wasze produkty mogły być dostarczane w sposób ciągły. Porozmawiamy o tym jakie zmiany należy wprowadzić w samym produkcie ale też co musi zmienić się w organizacji by Lean i Continuous Delivery w ogóle miały sens. Także poruszane tematy będą dotyczyły zarówno developerów jak i managerów.
 
O prelegencie:
Wiktor Żołnowski - trener, konsultant i współwłaściciel firmy doradczo-szkoleniowej Code Sprinters (agileszkolenia.pl), współzałożyciel i Agile Coach software house innego niż wszystkie - Pragmatic Coders (pragmaticcoders.com)
Autor książek “Mity i problemy w Agile" oraz “Agile Transformacje". Bloger - autor jednego z pierwszych w Polsce blogów o jakości oprogramowania “blog.testowka.pl - inne spojrzenie na jakość oprogramowania". Inicjator spotkań Bring Your Own Problem (byop.pl)
 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków Wiktor Żołnowski