INFLUENCERS about BEAUTY

21 Września 2019, 10:00 (Sobota) - 22 Września 2019, 15:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Zgłoś się, a spośród zgłoszonych uczestników wybierzemy 300 uczestników konferencji INFLUENCERS about BEAUTY. O tym czy dostaniesz zaproszenie poinformujemy Cię już 26 lipca! Zgłoszenie

Zgłoś się, a spośród zgłoszonych uczestników wybierzemy 300 uczestników konferencji INFLUENCERS about BEAUTY. O tym czy dostaniesz zaproszenie poinformujemy Cię już 26 lipca!

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Konferencja dla Influencerów Beauty podczas TARGÓW BEAUTY FORUM w Warszawie 😍
21-22 września 2019
Najbardziej profesjonalne wydarzenie tej jesieni❣

Po raz pierwszy na targach BEAUTY FORUM!
INFLUENCERS about BEAUTY to konferencja dla blogerów, vlogerów oraz influencerów, tworzących wysokiej jakości profesjonalne treści związane z branżą beauty i kosmetykami. Wśród gości znajdą się twórcy piszący blogi, osoby aktywne na YouTube, Instagramie i Facebooku. Łączy je jedno - pasja tworzenia treści o tematyce beauty i wysokiej jakości content. Dla uczestników I edycji konferencji zaplanowano 2 dni pełne atrakcji i wiedzy. Na przestrzeni dostępnej tylko dla uczestników pojawią się profesjonaliści z zakresu kosmetologii oraz zasięgowi Influencerzy, którzy podzielą się swoją wiedzą w zakresie budowania zasięgów w kanałach społecznościowych, fotografii czy angażowania społeczności.Jak się zgłosić?Już wkrótce zostanie udostępniony formularz zgłoszeniowy.
Dla uczestników zostanie przygotowana dedykowana strefa relaksu, scena WIEDZA z mnóstwem profesjonalnych i inspirujących wykładów, nieograniczone możliwości zwiedzania tarów BEAUTY FORUM i rozmów z przedstawicielami setek marek z segmentu beauty, dedykowane zestawy kosmetyków do testowania, otrzymywanymi na zakończenie konferencji.

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa