HRD Expo: Jak szacować ROI w projektach szkoleniowo-rozwojowych?

1 Października 2019, 13:00-14:30 (Wtorek)

Uczelnia Łazarskiego, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na warsztat
już niedostępne 150,00 zł -

Jak szacować ROI w projektach szkoleniowo-rozwojowych?

Wbrew pozorom to zarządzanie, a nie ewaluacja


DLA KOGO?

Spotkanie jest dla:

  • praktyków HR, 
  • szkoleniowców i trenerów biznesu. 

Dla wszystkich którzy odpowiadają zawodowo za sukcesy procesów szkoleniowych i za ich rezultat.


CO ZYSKUJESZ?
Dowiesz się:

  • Na ile wyliczenie rentowności w tzw. miękkich projektach szkoleniowych jest możliwe? 
  • Co szkoleniowiec lub trener powinien z tego potrafić?
  • Jakie są do tego gotowe narzędzia i metodyki? 
  • Jak sobie radzą wybrane polskie organizacje z wyliczaniem korzyści biznesowych ze szkoleń?

Zapoznaj się z gotową, sprawdzoną na rynku metodyką szkoleń efektywnych biznesowo. Weź udział w wymianie doświadczeń i dyskusji czy szkolenia muszą być jedynie kosztem i co można zrobić by stały się jednak inwestycjami. Zobacz projekty rozwojowe w świetle liczb i pieniędzy. Zainspiruj się do własnego rozwoju w obszarze biznesowego partnerstwa HR. Wyjdź z własnym pomysłem na korzyści i rozwój.

U wystawców i partnerów wydarzenia możesz dostać kod rabatowy, który obniża cenę co najmniej o 33%. Bilet HRD Expo 2019 Conference, który upoważnia do rejestracja na warsztaty, prelekcje i panele dyskusyjne bez dodatkowych opłat możesz nabyć tutaj: https://evenea.pl/event/hrd-expo-2019/



CZEMU WARTO?

Dopóki myślisz po staremu, działasz po staremu i masz te same rezultaty. Przychodząc na tę prelekcję, poznasz innowacyjną metodykę zmieniającą perspektywę i budującą pełne zrozumienie przyczyn, dla których jest tak mało praktyki w mierzeniu ROI w szkoleniach. Dowiesz się co musiałoby się zmienić, by szkolenia zamiast być "aktywnością dydaktyczną" stały się "inwestycją w rozwój".

W ramach prelekcji odbędzie się dyskusja nad realiami szacowania ROI w szkoleniach oraz szybka diagnoza gotowości własnej organizacji do ewaluacji efektywności biznesowej (kwestionariusz badawczy), a także przykłady "dźwigni ekonomicznej" w konkretnych szkoleniach (case study).


ILE POTRWA SZKOLENIE?
Szkolenie potrwa 90 minut.


KTO PROWADZI?

Paweł Kopijer

Absolwent studiów MBA (Thames Valley University, London). Posiada amerykańskie certyfikaty Modelu ROI™, J.J.Phillips, ROI Institute oraz metodologii HPI, ASTD. Certyfikowany Coach LMI™.

Obecnie prezes 2C Consulting (wdrażającej model szacowania ROI), wiceprezes Klastra HRD i kierownik Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleniowej, wykładowca na Uniwersytecie SWPS, WSPiZ im. Koźmińskiego, WSB we Wrocławiu, wykładowca Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Ponad 25-letnie doświadczenia menedżerskie i biznesowe zdobywał, jako Prezes 2C Dom Brokerski Rynku Szkoleń, Prezes American Society for Training and Development na Polskę, Wiceprezes polskiego oddziału International Institute of Coaching, Dyrektor Zarządzający Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, Project Manager Misji Studyjnych w renomowanych przedsiębiorstwach w Anglii, Francji Niemczech, Holandii i Belgii, organizowanych przez Ministerstwo Przemysłu, Handlu i Finansów, Prezes jednej ze spółek w dużym holdingu Skarbu Państwa oraz udziałowiec i menedżer różnych firm szkoleniowych i doradczych.

Doświadczenie w HR zdobywał w Biurze Kadr i Szkolenia w centralnym zarządzie Poczty Polskiej oraz jako HR Manager w KOMA S.A.

Realizował kilkadziesiąt projektów doradczych dla takich organizacji jak: ING Bank Śląski, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ceramika Paradyż, PZU Życie, PZU S.A., Multibank, VOX Meble, Bioton S.A., Kruk S.A., PGE, Agros Nova, Bank BPH, Totalizator Sportowy, Konsalnet, LG Display, GLS, Tauron Dystrybucja, ABW, PKP Intercity, UM w Gliwicach, UM Warszawa, PKO BP, Animex, PKP Energetyka, PKP S.A.

Członek i inicjator gremiów eksperckich: Rada Programowa Serwisu HR, kapituła konkursu na "Menedżera Szkoleń Roku", kapituła konkursu "Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości", kapituła konkursu Top HRBP, autor wielu publikacji i opracowań o tematyce zarządzania.

Autor Modelu SEB/SEA© (narzędzie usprawniania procesów szkoleniowych i oceny efektywności),
Autor Modelu TDI© (Training and Development Integrity)
Autor Standardu HRD BP© (Standard Partnerstwa Biznesowego w Rozwoju Ludzi)
Autor książki Kompendium Zarządzania szkoleniami. nakładem SWPS Academica.
Autor książki Zarządzanie szkoleniami. Jak skutecznie realizować politykę szkoleniową w firmie?, nakładem Wolters Kluwer

Uwaga: Więcej o HRD Innovations & Expo 2019 na stronie http://hrdexpo.pl/

Partnerzy:

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa