GIEŁDA PIXELA + KONCERT KUBY SIENKIEWICZA

3 Marca 2018, 10:00-22:00 (Sobota)

Klub Remont, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet GIEŁDA PIXELA uprawnia do wejścia na samą Giełdę w godzinach 10.00 - 18.00. Nie uprawnia do wstępu na koncert Kuby Sienkiewicza. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL. Zachęcamy do zabrania ze sobą dzieci - wstęp dla nich pod opieką osoby dorosłej jest bezpłatny. GIEŁDA PIXELA

Bilet GIEŁDA PIXELA uprawnia do wejścia na samą Giełdę w godzinach 10.00 - 18.00. Nie uprawnia do wstępu na koncert Kuby Sienkiewicza. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL. Zachęcamy do zabrania ze sobą dzieci - wstęp dla nich pod opieką osoby dorosłej jest bezpłatny.

już niedostępne 20,00 zł -
Bilet KONCERT KUBY SIENKIEWICZA uprawnia do wzięcia udziału w koncercie oraz późniejszej wieczornej imprezie w klubie Remont. Nie uprawnia do wzięcia udziału w części giełdowej wydarzenia w godzinach 10.00 - 18.00. KONCERT KUBY SIENKIEWICZA

Bilet KONCERT KUBY SIENKIEWICZA uprawnia do wzięcia udziału w koncercie oraz późniejszej wieczornej imprezie w klubie Remont. Nie uprawnia do wzięcia udziału w części giełdowej wydarzenia w godzinach 10.00 - 18.00.

już niedostępne 30,00 zł -
Bilet DZIEŃ & NOC uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach: Giełdzie Pixela, koncercie Kuby Sienkiewicza oraz wieczornej imprezie w klubie Remont. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL. DZIEŃ & NOC

Bilet DZIEŃ & NOC uprawnia do udziału we wszystkich wydarzeniach: Giełdzie Pixela, koncercie Kuby Sienkiewicza oraz wieczornej imprezie w klubie Remont. W cenie biletu zawarte jest archiwalne wydanie magazynu PIXEL.

już niedostępne 44,99 zł -

Niezapomniany klimat giełd komputerowych z lat 80. i 90. powraca w Klubie Riviera Remont w Warszawie! Kup, sprzedaj lub po prostu odwiedź Giełdę Pixela i spędź sobotę w dobrym towarzystwie, tak jak kiedyś. Komputery 8/16 bit / osprzęt, wynalazki, oprogramowanie / książki, komiksy, gry planszowe / winyle, kasety audio, płyty CD / sprzęt hi-fi, foto i wideo / wystawy tematyczne / panele, dyskusje, prezentacje, koncerty.

Po Giełdzie zapraszamy na koncert Kuby Sienkiewicza, lidera zespołu Elektryczne Gitary, autora tekstów i muzyki do wielu znanych hitów, doktora nauk medycznych, neurologa. Wykonuje piosenkę autorską. Współpracuje ze scenami kabaretowo-muzycznymi, Międzynarodowym Festiwalem Bardów OPPA i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Autor wielu lubianych przebojów, które przeszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej, takich jak "Jestem z miasta", "Włosy", "Dzieci", "Kiler", "Człowiek z liściem na głowie", "To koniec", "Nie pij Piotrek" czy "Co Ty tutaj robisz". Jest autorem i kompozytorem wielu utworów na znakomitej płycie, o charakterze dydaktycznym pt. "Historia", oraz autorem piosenek i muzyki do filmów Kiler, Kiler-ów 2, Kariera Nikosia Dyzmy, oraz do filmu Sztos 2. Zrealizował również muzykę do seriali telewizyjnych takich jak Bulionerzy, Pokój 110, Taksówka jedynki. Z Elektrycznymi Gitarami wydał 13 płyt, których łączny nakład przekroczył 1,5 miliona sztuk. Cztery z tych płyt uzyskały tytuł płyt platynowych a sześć złotych. W 1999 roku jego utwór znalazł się na składance "Muzyka przeciwko rasizmowi", firmowanej przez Stowarzyszenie Nigdy Więcej. Jako lekarz neurolog, zajmuje się chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi. Jest autorem poradnika dla osób z tym schorzeniem i członkiem stowarzyszenia Movement Disorder Society. W 2013 roku został odznaczony Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

PLAN DNIA

10.00 START GIEŁDY PIXELA

16.00 DYSKUSJA: RETRO WCZORAJ I DZI - DYSKUSJA 

18.00 ZAKOŃCZENIE GIEŁDY

19.00 KONCERT KUBY SIENKIEWICZA

20.30 WIECZORNA IMPREZA W KLIMACIE LAT 80/90

www.gieldapixela.pl

Strona wydarzenia na Fecebooku


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie Muzyka Rozrywka Targi wydarzenia Warszawa