GEEK GIRLS CARROTS #29 TRÓJMIASTO

29 Czerwca 2015, 18:00-21:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Uczestnictwo w wydarzeniu
już niedostępne -


GEEK GIRLS CARROTS #29 TRÓJMIASTO

Kolejne spotkanie trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots już 29.06 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (w Centrum Konferencyjnym)! 

Misją naszej społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. wśród nas programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT. Tym razem na spotkaniu obiecana 'GEEK WISHLIST' z obszaru Desing Thinking, User Interface, Customer Experience oraz Design'u. Będzie marytorycznie i narzędziowo, zatem nie może Was tam zabraknąć!

KIEDY:29.06.2015, godz. 18:00

GDZIE: Pomorski Park Naukowo - Technologiczny w Gdyni, Centrum Konferencyjne


PROGRAM SPOTKANIA: "GEEK WISHLIST OF UNDERBRAKING CHALLENGES"

18:00-18:10 Powitanie, prowadzenie spotkania Anna Czoska & Monika Bogdanowicz

18:10 - 18:40 Service Design - zrób to sam! Agnieszka Mróz, Strefa Startup Gdynia

18.40 - 19.00 Nie tylko Adobe: Projektowanie aplikacji mobilnych w Sketch 3 Daria Michalska, Movade

19.00 - 19.30 Nie siedzę w Twojej głowie - skuteczna komunikacja w procesie budowania identyfikacji wizualnej. Martyna Wędzicka, less.

19:30 -20:00 CX - Marketing & Branding Katarzyna Cieślak, polsyspecjalisci.pl


O to nasi prelegenci 

Agnieszka Mróz -  Od dwóch lat pracuje w Strefie Startup Gdynia, gdzie tworzy ofertę dla początkujących przedsiębiorców. Dwukrotnie organizowała w Gdyni maraton projektowania usług - Global Service Jam. W Strefie Startup Gdynia zajmuje się m.in. organizacją wydarzeń dotyczących projektowania usług, design thinking i UX. Koordynatorka cyklu Miejski Service Design. Zarówno w Strefie Startup Gdynia, jak i niezależnie poza nią, prowadzi warsztaty dot. twórczego generowania pomysłów, design thinking i service design (przez ostatnie lata przeprowadziła kilkadziesiąt warsztatów). Po godzinach rozwija swoją inicjatywę dedykowaną projektowaniu usług Service Sandbox (https://www.facebook.com/servicesandbox).

Daria Michalska - Wielokrotnie nagradzana projektantka interfejsów z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. W trakcie rozwoju kariery tworzyła i rozwijała wiele przedsięwzięć internetowych w Polsce i na świecie. Obecnie koncentruje się na zagadnieniach projektowania mobilnego. Współpracuje z MOVADE (www.movade.com). 

Martyna Wędzicka - Absolwentka ASP w Gdańsku. Pracowała 5 lat jako freelancer jednocześnie studiując i pracując w agencji. Obecnie prowadzi wspólnie z Gosią Perkowską i Anią Okrassą studio less. Przymierza się do reaktywowania własnego bloga, ale mimo, że jej doba liczy tyle godzin co doba Beyonce, ciągle nie ma czasu. Jej prace znalazły się w najnowszym roczniku Print Control, magazynie Dom i Wnętrze i na międzynarodowych blogach o designie. W codziennej pracy bardzo dba o dobry kontakt z klientem i wzajemne zrozumienie.

Katarzyna Cieślak - Optymistka z urodzenia, brand managerka z wyboru, pasjonatka wszystkiego, co wiąże się z markami. Zawodowo zajmuje się kreowaniem marek oraz budowaniem ich silnej pozycji w internecie wraz z PolscySpecjaliści.pl (www.polscyspecjalisci.pl), a także prowadzi z przyjaciółmi restaurację "bliżej" (www.blizej.gdynia.pl). Wyznaje zasadę H2H, czyli Human to Human, jako fundament wszelkich działań marketingowych. Stawia na użyteczność i dobrą zabawę.


Zaplanowałyśmy wyjątkowo ciekawe spotkanie z niezwykle interesującymi osobami. Jak zawsze będzie również rozwijający i angażujący networking. Dodajcie wydarzenie do kalendarza i widzimy się w 29 czerwca w poniedziałek. Zatem do zobaczenia! 

Nie od dziś wiadomo, że spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty bussinesowe, a także projekty. Dlatego nie zapomnijcie wizytówek :)

Bilety na spotkanie zostaną udostępnione w sobotę o godzinie 21:00.

Zespół GGC Trójmiasto - Monika Bogdanowicz, Anna Czoska, Katarzyna Łabędź, Justyna Pokrzywnicka, Małgorzata Rypina-Truszkowska


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny dzięki współpracy z naszymi partnerami, którzy wspierają działalność społeczności. Jeśli mimo zapisów nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o przekazanie tej informacji Katarzynie Łabędź, kierując email na adres: katarzynalabedz@gmail.com Jest to dla nas bardzo cenna informacja, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość miejsc i aby wszyscy mogli uczestniczyć w komfortowych warunkach.

www.geekgirlscarrots.pl

www.facebook.com/geekgirlscarrots

www.facebook.com/groups/ggc3miasto

Wsparcie merytoryczne


www.ismartpeople.pl Monika Bogdanowicz

Partnerzy spotkania

Partnerzy medialni

Serdeczne podziękowania za przekazanie upominków dla prelegentek

Kontakt z organizatorem, masz sprawę pisz!

Justyna Pokrzywnicka jpokrzywnicka@gmail.com

Katarzyna Łabędź katarzynalabedz@gmail.com

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 81-451 gdynia szkolenia Networking wydarzenia 81-451 Gdynia biznes