To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  DESIGN językiem BIZNESU | What has diversity to do with innovation?
już niedostępne -
  DESIGN językiem BIZNESU | What has diversity to do with innovation? (lista rezerwowa)
już niedostępne -

- How can design driven interdisciplinary teams innovate in a future-proof way.

Maxim jest doktorantem na Manchester Metropolitan University gdzie bada kluczowe czynniki sukcesu innowacyjnych projektów. W świecie nadmiaru (hypercomplexity; nadmiernej dyspersji) i super szybkich zmian, odpowiedzią na eskalujące problemy ekonomiczne i społeczne, mogą być tylko kompleksowe rozwiązania.

Takie rozwiązania najprawdopodobniej pojawią się w interdyscyplinarnych zespołach projektowych, które mają znaczną przewagę w innowacji. Takie zespoły dostarczają znaczące, rozsądne, wykonalne, zrównoważone oraz przyszłe rozwiązania (future-proof). Usłyszysz o najnowszych odkryciach w badaniu Maxima, przydatnych narzędziach oraz metodologi skutecznej współpracy podczas dyskusji - Q&A.

*wykład w języku angielskim


PROWADZĄCY: Maxim Dedushkov


Maxim Dedushkov jest ekspertem i projektantem strategicznym, członkiem sceny projektowej od 2008 roku, współtwórcą Hello Wood, międzynarodowego festiwalu i warsztatów drewna, założycielem HOLIS, holistycznego letniego uniwersytetu, założycielem MOME line, biura projektowego Moholy-Nagy University of Art and Design, założycielem MOME ID, kursu interfejsu użytkownika, współzałożyciel firmy Dedushkov, strategiczno innowacyjnej oraz holistycznej firmy projektowej, założycielem CODEC, the Contemporary Design Collaborative oraz siłą napędową odpowiedzialną zza Design Meetup w Budapeszcie.

Maxim był zaangażowany jako dyrektor kreatywny w wielu projektach graficznych, wzorniczych, architektonicznych, animacyjnych i medialnych. Obecnie jest doktorantem, a tematem jego badań interdyscyplinarne sieci współpracy.

http://dedushkov.com/ 


Design językiem Biznesu to wydarzenie łączące przedsiębiorców i projektantów, którzy jednym językiem porozmawiają o wspólnych celach i wyzwaniach rynkowych podczas Gdynia Design Days 2017. W dniach 7-8 lipca Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni zamieni się w miejsce spotkań, prezentacji, warsztatów i dyskusji o strategicznej roli designu w biznesie.

Tegoroczna edycja skupi 300 uczestników oraz 20 prelegentów z Polski i zagranicy, wśród których znajdą się przedstawiciele z różnych branż. Wszyscy goście specjalni wyróżniają się tym, w jaki sposób łączą design i biznes z sukcesem rynkowym.

Podczas wydarzenia zobaczymy dynamiczne wystąpienia znanych praktyków, mówiące o zmianach w branży i strategicznej roli projektowania. Szczerze porozmawiamy też o współpracy przedsiębiorców z projektantami. Pokażą oni, jak powstawały strategicznie zaprojektowane produkty i usługi dostarczające wartość, której potrzebują współcześni klienci. Podczas warsztatów z ekspertami weźmiemy sprawy w swoje ręce, zakasamy rękawy i na własnej skórze doświadczymy, co to znaczy pracować na styku.

Przede wszystkim jednak Design językiem Biznesu to fizyczne miejsce spotkań przedsiębiorców, projektantów i agentów zmian. To multidyscyplinarne wydarzenie, które stawia na łączenie, wymianę wiedzy i dyskusję. To miejsce, gdzie uczestnicy mają okazję porzucić znajome ramy w poszukiwaniu nowych inspiracji, współpracy, kontaktów i podpowiedzi.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia