To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Stwórz i Sprzedaj, czyli jak nie zatonąć na rynku sprzedaży branży kreatywnej. Mateusz Kusznierewicz opowie, jak wielkie znaczenie w sprzedaży ma sposób przedstawiania naszych pomysłów. Udowodni, że to my mamy największy wpływ na reakcję klientów, zainteresowanych naszymi produktami.

Jak "sprzedać" siebie, nasz pomysł, nasz produkt? Dowiemy się nie tylko tego. Uświadomimy sobie, na co należy zwracać uwagę podczas prezentacji. Pozytywne nastawienie może zmienić bieg zdarzeń i pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Mateusz Kusznierewicz opowie nam również, czego biznes może się nauczyć od świata sportu.


PROWADZĄCY: Mateusz Kusznierewicz


Żeglarz sportowy. Dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny indywidualny mistrz świata w klasie Finn oraz mistrz świata w klasie Star, pięciokrotny indywidualny mistrz Europy, wielokrotny zdobywca mistrzostw Polski. Przez 19 lat był członkiem kadry olimpijskiej Polskiego Związku Żeglarskiego. Pod koniec 2004 r. został uhonorowany tytułem "Żeglarza wszechczasów".

Zaangażowany w działalność społeczną i biznesową. Wśród jego inicjatyw znajduje się wiele imprez i projektów promujących sport i żeglarstwo m.in. realizowany w Gdańsku Program Edukacji Morskiej czy Żeglarski Puchar Trójmiasta. Założyciel Fundacji Navigare. W ramach działalności biznesowej pracuje w Olivia Business Centre, prowadzi działalność turystyczną pod marką Akademia Kusznierewicza. Działa w branży nowych technologii. Powołał zespół i stworzył urządzenie oraz oprogramowanie o nazwie ZOOM.ME. Jest również inwestorem w firmie Eventory. Jako doświadczony szkoleniowiec i wykładowca prowadzi firmę Kurs na Sukces.

Miłośnik gry w golfa. W listopadzie 2013 roku uhonorowany Nagrodą 20-lecia Polskiego Związku Golfa, jako ambasador tej dyscypliny w Polsce.


Stwórz i Sprzedaj vol.2 to praktyczny instruktaż z zakresu prowadzenia firmy, marketingu i sprzedaży, skierowany do młodych przedsiębiorców i specjalistów z sektorów kreatywnych. Dzięki niemu znajdziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jak dobrze zaprojektować swój biznes i odnieść sprzedażowy sukces? Czy media społecznościowe sprzedają oraz co daje wsłuchiwanie się w potrzeby klienta? Jak rozwijać własny potencjał kreatywny, przy jednoczesnym budowaniu kompetencji biznesmena?

Specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem, zainspirują, zmotywują i pokażą jak wcielać ciekawe pomysły w życie oraz pewnie wejść na rynek. Na moduł szkoleniowy złoży się pięć spotkań w formie prelekcji i warsztatów, które wyposażą uczestników w kompleksowy pakiet praktycznych umiejętności i wskazówek.


Organizatorem wydarzenia z cyklu Stwórz i Sprzedaj vol.2 w ramach Gdynia Design Days 2017, jest Centrum Designu Gdynia funkcjonujące jako dział Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia