To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Stwórz i Sprzedaj | Nie tylko wizerunek. Jak sprzedawać w mediach społecznościowych
Wyprzedane 24,99 zł Wyprzedane

Stwórz i sprzedaj, czyli jak nie zatonąć na rynku sprzedaży w branży kreatywnej. Patryk Siedliński podpowie, jak zbudować markę na Facebooku i Instagramie oraz sprawić, by sprzedawała.

Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu obraca się w mediach społecznościowych. Niektórzy także zawodowo. Do tego potrzeba odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Jak ją zdobyć?

Podczas warsztatu "Nie tylko wizerunek. Jak sprzedawać w mediach społecznościowych" dowiemy się jakich narzędzi social media używać, aby zwiększyć ilość odbiorców w sieci. Przekonamy się też, jak skonfigurować reklamy, po to, żeby skutecznie przekonywały potencjalnych odbiorców.


PROWADZĄCY: Patryk SiedlińskiSpecjalista od mediów społecznościowych, freelancer, bloger, od kilku lat związany z branżą marketingową, a od ponad dwóch "na swoim". Wcześniej dziennikarz w trójmiejskich mediach. Buduje i zmienia wizerunek marek, doradza, wymyśla strategie, kompleksowo prowadzi komunikację firm w sieci i tworzy kampanie reklamowe. Pracuje z takimi firmami jak Wyborowa Pernod Ricard, Batycki, Galeria Bałtycka, restauracje Serio i Śródmieście, Lobo HR czy Sopocka Szkoła Wyższa. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą, bo wierzy, że większa świadomość klientów, to więcej udanych kampanii.

www.siedlinski.com

Stwórz i Sprzedaj vol.2 to praktyczny instruktaż z zakresu prowadzenia firmy, marketingu i sprzedaży, skierowany do młodych przedsiębiorców i specjalistów z sektorów kreatywnych. Dzięki niemu znajdziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jak dobrze zaprojektować swój biznes i odnieść sprzedażowy sukces? Czy media społecznościowe sprzedają oraz co daje wsłuchiwanie się w potrzeby klienta? Jak rozwijać własny potencjał kreatywny, przy jednoczesnym budowaniu kompetencji biznesmena?

Specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem, zainspirują, zmotywują i pokażą jak wcielać ciekawe pomysły w życie oraz pewnie wejść na rynek. Na moduł szkoleniowy złoży się pięć spotkań w formie prelekcji i warsztatów, które wyposażą uczestników w kompleksowy pakiet praktycznych umiejętności i wskazówek.


Organizatorem wydarzenia z cyklu Stwórz i Sprzedaj vol.2 w ramach Gdynia Design Days 2017, jest Centrum Designu Gdynia funkcjonujące jako dział Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia