To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Stwórz i Sprzedaj | Marketing "zrób to sam“- skuteczna sprzedaż w branży kreatywnej
Wyprzedane 24,99 zł Wyprzedane

Stwórz i Sprzedaj, czyli jak nie zatonąć na rynku sprzedaży w branży kreatywnej. Joanna Staniszewska powie, co warto wiedzieć o działaniach marketingowych, wspierających sprzedaż w branży kreatywnej.

Specjalistka zdradzi także, jak sprawić, żeby to, co oferujemy przekonało tych, którzy szukają naszych usług i produktów. Przedstawi drogę od "opakowania", przez jego cenę, dostępność, na promocji skończywszy. Przede wszystkim jednak specjalistka podpowie, co ułatwia sprzedaż czegoś tak nienamacalnego jak twórczość.

Poznajmy dobre praktyki i często popełniane błędy. Spójrzmy na prawdziwe ego swojej marki i jej ukryte przekazy. Skonfrontujmy się z własnymi przekonaniami o sprzedaży.


PROWADZĄCY: Joanna Staniszewska


Pasjonatka komunikacji on-line. Przedsiębiorczyni, konsultantka marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, wykładowczyni oraz mentorka. Założyła i zarządza spółką doradztwa i agencji marketingowej you'll sp. z o.o., specjalizującej się w działaniach w nowych mediach, a także na rynkach międzynarodowych. Wykłada na studiach dziennych oraz podyplomowych strategię reklamy, zarządzanie marką, marketing w praktyce. Szkoli ze strategii marketingowych, mediów społecznościowych, komunikacji, narzędzi marketingowych, budowania wizerunku i rozwoju osobistego. Publikuje artykuły o tematyce marketingowej oraz HR. Wprowadzała na rynek m. in. globalną markę kosmetyczną KMS California.

www.joannastaniszewska.com

https://youll.be /


Stwórz i Sprzedaj vol.2 to praktyczny instruktaż z zakresu prowadzenia firmy, marketingu i sprzedaży, skierowany do młodych przedsiębiorców i specjalistów z sektorów kreatywnych. Dzięki niemu znajdziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jak dobrze zaprojektować swój biznes i odnieść sprzedażowy sukces? Czy media społecznościowe sprzedają oraz co daje wsłuchiwanie się w potrzeby klienta? Jak rozwijać własny potencjał kreatywny, przy jednoczesnym budowaniu kompetencji biznesmena?

Specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem, zainspirują, zmotywują i pokażą jak wcielać ciekawe pomysły w życie oraz pewnie wejść na rynek. Na moduł szkoleniowy złoży się pięć spotkań w formie prelekcji i warsztatów, które wyposażą uczestników w kompleksowy pakiet praktycznych umiejętności i wskazówek.


Organizatorem wydarzenia z cyklu Stwórz i Sprzedaj vol.2 w ramach Gdynia Design Days 2017, jest Centrum Designu Gdynia funkcjonujące jako dział Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia