To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Design thinking - wzmocnij swoją kreatywną pewność
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Kreatywna pewność (ang. creative confiedence) to przekonanie, że każdy jest kreatywny. Praca metodą design thinking pozwala odkryć kreatywność i ją rozwijać. Jest jak każdy mięsień naszego ciała - im częściej się jej używa, tym lepsze efekty!

Zapraszamy na 3-godzinne praktyczne warsztaty dla początkujących. Podczas pracy nad konkretnym wyzwaniem, przejdziemy przez wszystkie etapy design thinking - od empatii po testowanie. Pracując w grupach, nauczymy się myślenia głową i rękoma!

Warsztaty skierowane do osób zainteresowane metodą design thinking, poszukujących ciekawych metod pracy i rozwiązywania problemów.


PROWADZĄCY: Sara Kapela


Strateg w procesie budowania marki, moderator warsztatów design thinking. Zajmuje się budowaniem komunikacji dla firm MŚP w procesie opartym na metodzie design thinking. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, (spec. PR i publicystyka ekonomiczna). Warsztaty prowadziła dla m.in. PwC, Sokołów, PZU, Cognifide, Miasto Warszawa. Uczestniczyła w strategicznych procesach budowania wizerunku dla firm: Primavika, Poli, Formo, ACE Glass, Insoglas, Primavika, Poli, B-G, DEA Konsulting, Art-Abażur, BabyOno, MJN, Pro-Fizjo.

www.dt-poznan.plZobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia