To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Trzeci wymiar - warsztat poświęcony grafice trójwymiarowej i mapowaniu 3D

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Trzeci wymiar - warsztat poświęcony grafice trójwymiarowej i mapowaniu 3D (lista rezerwowa)

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Warsztat poświęcony grafice trójwymiarowej i mapowaniu 3D

Warsztaty będą podzielone na 3 części:

  • Pierwszym zadaniem będzie zaprojektowanie oraz przygotowanie rysunku aksonometrycznego bryły złożonej z sześciu prostopadłościanów. Spośród wszystkich przygotowanych projektów wyłonimy jeden, który posłuży nam w kolejnych etapach warsztatów.
  • W drugiej części uczestnicy będą mieli za zadanie przygotować w programie do grafiki 3d (Blender) wizualizację wcześniej wybranej bryły.
  • Ostatnia część warsztatu będzie polegała na przygotowaniu mappingu 3d z wykorzystaniem wcześniej przygotowanych materiałów video.

Warsztaty będą odbywały się na Sali Audytoryjnej, gdzie do 7 lipca odwiedzający będę mogli oglądać efekty wspólnej pracy. Każdy z uczestników zobowiązany jest przyjść na warsztat z własnym komputerem, na którym zainstalowane zostanie odpowiednie oprogramowanie: https://www.blender.org/download/; http://resolume.com/download/. W przypadku braku znajomości interfejsu blendera, uczestnicy przed warsztatem proszeni będą o obejrzenie kilku tutoriali dotyczących oprogramowania.


PROWADZĄCY: Denis Grzechnik


Realizator dźwięku, muzyk, artysta wizualny. Na co dzień technik w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Działa w ramach koncertowej odsłony projektu "Dalekie", odpowiadając za oprawę wizualną. Autor wizualizacji solowego projektu Romana Wróblewskiego "Totally Together". Prywatnie rozwija swój autorski projekt audiowizualny o nazwie "Miraże". W swoich kompozycjach muzycznych kładzie nacisk na melodyjność, zaś w klipach wideo stara się podkreślić kontrasty, bardzo często opierając swoje pracę tylko i wyłącznie na grze światła i cienia.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni Design Startup wydarzenia Gdynia biznes Danis Grzechnik