To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka na meetup "Firma przyszłości: jak odpowiadać na zmienność w biznesie XXI wieku"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Pracujesz w zmiennym środowisku biznesowym? 

Jesteś Scrum Masterem, Project Managerem, Agile Coachem czy przedstawicielem kadry zarządzającej? 

Chcesz dowiedzieć się, jak można pracować "inaczej" i jakich narzędzi używać, aby współtworzyć nowoczesną organizację dbającą o rozwój i zaangażowanie pracowników?

To spotkanie jest dla Ciebie!

Żyjemy w czasach, w których znacząca większość firm na rynku działa wciąż w modelach zaprojektowanych i dostosowanych do realiów poprzedniego stulecia. A tymczasem, rzeczywistość biznesowa zmienia się tak szybko, że przestają one spełniać swoją funkcję. W miejsce standaryzacji dziś wkracza zmienność. W miejsce kontroli - przywództwo, zaufanie i rozwój.

Razem z francuskim startupem - HolaSpirit - organizujemy meetup dla praktyków i entuzjastów nowoczesnych metodyk zarządzania, nie tylko z sektora IT (skojarzenia - "samoorganizacja, "turkus", "holakracja", "socjokracja", są jak najbardziej prawidłowe!).

W czasie panelu dyskusyjnego nasi goście z firm Tooploox, CX Group, SUEZ oraz Boldare oraz prezentacji przygotowanej przez HolaSpirit będą starali się znaleźć odpowiedzi na pytania o to:

 • jak okiełznać chaos we współczesnych organizacjach,
 • jakie błędy w podejmowaniu decyzji dot. wdrażania samoorganizacji były dla nas największą lekcją i jakie wnioski z nich wyciągnęliśmy,
 • jak uwolnić potencjał w pracownikach, stworzyć zwinne środowisko pracy i dbać o zaangażowanie zespołów?

Wystąpią:

 1. Damian Walczak - współzałożyciel Tooploox,
 2. Jacek Narkiewicz - prezes Grupy CX,
 3. Philippe Pinault - założyciel holaSpirit,
 4. Anna Zarudzka - współzałożycielka Boldare
 5. Paweł Jędrzejewski - założyciel Sylius

Agenda:

 • 18.00-18.15 powitanie
 • 18.15-19.15 panel dyskusyjny "Droga do samoorganizacji..."
 • 19.15-19.30 sesja Q&A z udziałem publiczności
 • 19.30-19.40 przerwa
 • 19.40-20.00 wystąpienie holaSpirit + pytania (j. angielski)
 • 20.00-20.10 podsumowanie
 • 20.10-21.00 networking

Zainspiruj się doświadczeniami firm, które dzięki samoorganizacji wyprzedzają swoją konkurencję i tworzą nową rzeczywistość w zarządzaniu. 

Do zobaczenia 25.06 o 18.00 w siedzibie Boldare, ul. Jasna 24 w Warszawie!

A dla osób spoza Warszawy - będziemy streamować nasze wydarzenie, więc śmiało, zapisujcie się na Livestorm: https://app.livestorm.co/bldr/firma-przyszlosci

--

O organizatorach:

HolaSpirit - francuska spółka technologiczna, twórca platformy online wspierającej wdrażanie samoorganizacji w firmach na całym świecie, propagator podejścia agile w biznesie. HolaSpirit funkcjonuje w modelu holakratycznym od 2014 roku.

Boldare - firma z sektora IT z siedzibami w Gliwicach,Warszawie i Wrocławiu. Boldare tworzy zaawansowane oprogramowanie webowe i mobilne dla klientów z całego świata, a także wspiera swoich klientów w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej(współpracowała m.in. przy kolejnej wersji aplikacji HolaSpirit). Zatrudnia ponad 130 developerów, designerów, specjalistów ds. zapewniania jakości produktów oraz Scrum Masterów. W holakracji funkcjonuje od 2017 roku.

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa