Festiwal Wina Niemieckiego, 11.04.2019

11 kwietnia 2019, 11:00-16:30 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  godz.12.00-16.30 otwarta degustacja branżowa - Festiwal Wina Niemieckiego
już niedostępne -
  godz. 11.00-12.30 Bilet na MasterClass 1 - Ikony niemieckich regionów winiarskich
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  godz. 13.30-15.00 Bilet MasterClass 2 - Ikony niemieckich regionów winiarskich
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Niemiecki Instytut Wina już po raz jedenasty serdecznie zaprasza na Festiwal Wina Niemieckiego,

a w tym roku po raz pierwszy w nowym miejscu - Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie.

Gościem specjalnym będzie Królowa Wina Niemieckiego AD 2019 - Carolin Klöckner.

Wśród tegorocznych wystawców będą nowi producenci zainteresowani wejściem na rynek Polski:

Badenia:

WG Britzingen/Markgräflerland eG www.britzinger-wein.de
Weingut Kilian Hunn www.weingut-hunn.de
Weingut Martin Waßmer www.weingut-wassmer.de
Weingut Rudolf Zimmerlin GmbH www.weingut-zimmerlin.com

Frankonia:

Fürstlich Castell'sches Domänenamt www.castell.de

Hesja Nadreńska:

CS Becker GmbH www.weingut-becker.com
Weingut Schneider Müller GbR www.weingut-schneider.com
Weingut Ernst Bretz e.K. www.weingutbretz.de
Weingut Katharina Wechsler www.weingut-wechsler.de

Mozela:

Wine Export Quint www.weingut-quint.de
Weingut Heiden www.weingut-heiden.de
Weingut Marco Adamy www.weingut-adamy.de
Weingut von Hövel www.weigut-vonhoevel.de

Nahe:

Weingut K.H. Schneider www.schneider-mueller.com
Gut Hermannsberg Weinhandels GmbH www.gut-hermannsberg.de

Palatynat:

Josef und Martina Köhr GbR www.weingut-koehr.de
Weingut Petri GbR www.weingut-petri.de
Weingut 'Hambacher Freiheit'n www.haass-wein.de
Weingut Fleischmann-Krieger www.fleischmann-krieger.de
Weingut Krebs GbR www.weingut-krebs.de
Deutsches Weintor eG www.weintor.de

Wirtembergia:

Weingut Graf Neipperg www.graf-neipperg.de
Remstalkellerei eG www.remstalkellerei.de

oraz

producenci obecni w Polsce, którzy poprzez swoich importerów lub osobiście zaprezentują swoją ofertę bądź importerzy, którzy wina niemieckie mają w swojej stałej ofercie:

Weingut Hanewald-Schwerdt GdbR z Palatynatu - importer Winny Skład www.hanewald-schwerdt.de
Weingut Bernhard GbR z Hesji Nadreńskiej - importer Wine And You Sp. zo.o. www.weingut-bernhard.de
Moselland eG Winzergenossenschaft z Mozeli - importer Waldipol www.moselland.de
Weingut Familie Erbeldinger z Hesji Nadreńskiej - importer CityWine www.weingut-erbeldinger.de
Weingut Emmerich z Frankonii - importer Filia www.weingut-emmerich.de 
W
eingut Axel Pauly z Mozeli -importer Filia www.wein-pauly.de
Weingut Fuchs z Hesji Nadreńskiej www.weingut-fuchs.de
Weingut Schäfer z Palatynatu 
www.weingutschaefer.com
Mielżyński Wines Spirits Specialties www.mielzynski.pl
VivoLoVin www.vivolovin.de

Program festiwalu:

godz. 12.00-16.30 degustacja dla branży winiarskiej

godz. 11.00 - 12.30 MasterClass 1 - Ikony niemieckich regionów winiarskich
godz. 13.30 - 15.00 MasterClass 2 - Ikony niemieckich regionów winiarskich

Oba MasterClass poprowadzi Tomasz Prange-Barczyński - krytyk winiarski, dziennikarz, redaktor Ferment.pismo o winie.
Informujemy, że podczas obu Masterclass będą omawiane te same regiony i tym samym prosimy o zgłaszanie się na jedno z nich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wstęp na MasterClass i otwartą degustację tylko po potwierdzeniu zgłoszenia przez organizatora. Spotkanie jest wyłącznie dla branży winiarskiej, importerów win i napojów alkoholowych, HoReCa, dziennikarzy i bloggerów branżowych. Informujemy, że liczba miejsc na MasterClass jest ograniczona.


Do zobaczenia !

Anna Gmurczyk
Niemiecki Instytut Wina
Tel. 022-5310623
E-mail: info@winaniemieckie.pl
www.winaniemieckie.pl

Patronat medialny:
Czas Wina, Ferment pismo o winie, Food ServiceOuichef.pl Kobiety i WinoMagazyn Winiarski, Newsgastro, Powinowaci, Vinisfera, Winformacja, Winicjatywa

Dziękujemy za wsparcie:

Gastro Magic Service Tom-Gast  Schott Zwiesel

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie Alkohole Czas wolny Degustacja Dorośli Rozrywka wydarzenia Warszawa