Innowacyjna edukacja - zmień szkołę z eduScrum

16 lutego 2018, 09:00 (piątek) - 17 lutego 2018, 17:00 (sobota)

Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny

dostępnych: 0

Wyprzedane 550,00 zł Wyprzedane
  Early birds - Ranny ptaszek

dostępnych: 0

Wyprzedane 400,00 zł Wyprzedane

eduScrum - nowoczesny i skuteczny sposób na lekcję

☺ Poszukujesz innowacyjnych, skutecznych i ciekawych metod na prowadzenie zajęć lekcyjnych? 

☺ Pragniesz zmian w edukacji, uwzględniających naturalne podstawy uczenia się, dbając o relacje i własny rozwój? Ten 2-dniowy warsztat jest dla Ciebie i Twojej szkoły 

☺ eduScrum to zestaw działań dających uczniom możliwość samodzielnego podejmowania decyzji, z uwzględnieniem ich potrzeb i tempa pracy, jednocześnie dający nauczycielowi poczucie bezpieczeństwa w aspekcie realizacji podstawy programowej oraz osiągania zadowalających wyników. 

☺ To kultura współpracy i otwartości, dająca swobodę uczniowi w podejmowaniu decyzji, ucząca go odpowiedzialności za proces uczenia się, odpowiadająca na współczesne potrzeby uczniów, osób żyjących w świecie IT od początku swojego życia. Dowiesz się jak wdrożyć eduScrum na swoich lekcjach, poznasz twórcę metody oraz innych nauczycieli, dla których uczenie, tak jak dla Ciebie jest pasją!


DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY? 

Dla nauczycieli i wszystkich, którzy pracują na rzecz edukacji w szerokim ujęciu. Nie potrzebujesz doświadczenia w Agile i Scrum, potrzebna jest znajomość języka angielskiego. 

Warsztaty prowadzone przez twórcę eduScruma, Williego Wijnands, nauczyciela chemii i fizyki w Ashram College w Holandii.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji, by zdobyć wiedzę z pierwszej ręki od twórcy eduScrum!

CENY BILETÓW Early Bird—400 PLN 

Cena regularna—550 PLN

Zniżki dla grup - o wielkość zniżki zapytaj na kontakt@eduscrum.info

Więcej informacji: www.eduscrum.info  Chętnie odpowiemy na Twoje pytania kontakt@eduscrum.info

Szkolenie nie jest wydarzeniem komercyjnym, a środki ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na promowanie eduScrum w naszym kraju.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie Edukacja szkolna Innowacje Nauczyciel Nowe trendy w edukacji Scrum wydarzenia Warszawa Marta Orbitowska Paulina Orbitowska-Fernandez Willy Wijnands