Drago Roadshow w Poznaniu | Twój Sukces - nasza sprawa

13 Lutego 2020, 16:00-20:30 (Czwartek)

Poznań,

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Drago Roadshow Poznań | Bilet pojedyńczy
12 Lutego 2020, 19:00 99,00 zł

Drago Road Show

Twój Sukces - nasza sprawa

Jeśli jesteś wykonawcą lub twórcą terenów zielonych, chcesz rozwinąć swój biznes, pozyskać nowych klientów i przestać martwić się sezonowością naszej branży, to dobrze trafiłeś. Spotkaj się z nami w jednym z czterech miast: Warszawie, Katowicach, Gdańsku lub Poznaniu. Właśnie ruszyły zapisy. Nie zwlekaj, zadbaj już dziś o duży zastrzyk wiedzy i nowe zlecenia.

Martwisz się spadkiem zleceń po zakończeniu sezonu? Z nami nie musisz! Zobacz, jak szukać zleceń z nastaniem okresu jesienno-zimowego. Przyjdź, posłuchaj i dowiedz się, jak usprawnić swoje działania.

  • Poznaj zasady, dzięki którym podniesiesz atrakcyjność swoich działań i w łatwy sposób będziesz mógł poszerzyć swoją ofertę.
  • Dowiedz się, jak bez większych nakładów rozwijać swój biznes i zwiększyć swoją rynkową konkurencyjność.
  • Rynek usług dla terenów zielonych jest naprawdę szeroki. Zobacz, jak wiele możliwości otwiera się przed Tobą!
  • Sprawdź, jak w prosty sposób wprowadzić do swojej oferty nowe produkty i usługi bez konieczności zatrudniania dodatkowych pracowników.
    Zobacz, jak oszczędzić czas i zyskać dodatkowe źródła dochodu.

Porozmawiamy także o tym, jak przygotować się do pracy z klientem, podpowiemy Ci, jak walczyć z pokonywaniem jego wątpliwości i przeciągającym się procesem decyzyjnym. Sprawdź, jak przygotować dobrą ofertę, która naprawdę skutkuje wzrostem sprzedaży. Działaj skutecznie i zyskaj czas na kolejne zlecenia.


Gościem specjalnym edycji będzie Aleksander Sienkiewiczpraktyk sprzedaży, licencjonowany trener szwajcarskiej metodyki Structogram®, człowiek, dla którego sprzedaż to codzienność.

Zostań naszym partnerem i rozkręcaj swoją firmę!
Twój Biznes jest w centrum naszej uwagi!

www.drago.pl/roadshow
www.drago.pl

Zobacz również:

szkolenia