GDG DevFest Warszawa&Radzymin 2019

7 Grudnia 2019, 09:00 (Sobota) - 8 Grudnia 2019, 17:00 (Niedziela)

Campus Warsaw, A Google Space, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Regular Warszawa + Radzymin (day 1+2)
już niedostępne 50,00 zł -
  Regular Warszawa (only day 2)
już niedostępne 20,00 zł -
  Regular Radzymin (only day 2)
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc

#GDG #DevFest #Warszawa & #Radzymin 2019

Mamy przyjemność ogłosić kolejną edycję GDG DevFest w naszym regionie - w tym roku organizowana jest przez połączone siły grup z Warszawy i Radzymina!

GDG DevFest to nasza najważniejsza, doroczna konferencja dla programistów, projektantów, administratorów, analityków i wszystkich fanów technologii Google. Organizują je Grupy Developerów Google, społeczności technologiczne na całym świecie i również w naszym kraju macie możliwość przyjścia na wydarzenia w Warszawie i Radzyminie (i nie tylko!), żeby posłuchać:
- co się zmieniło w Androidzie czy Chrome,
- jakie rzeczy zmieniły się w Material Design,
- co takiego oferują Flutter, Angular i Firebase,
- jakie nowe usługi pojawiły się w Google Cloud Platform,
- co już potrafi AI,
- o tajnikach implementacji narzędzi, których używacie na co dzień i jak je optymalnie wykorzystywać,
- i jak to wszystko ze sobą połączyć, żeby Wasza aplikacja lub biznes wyciągnęły ile się tylko da z najnowszych technologii, z których korzystają codziennie miliardy ludzi na całym świecie.

Jako prowadzących zapraszamy Googlerów-autorów powyższych technologii, najlepszych praktyków (prelegentów, programistów, projektantów) czy Google Developer Experts, dzięki którym DevFest jest niepowtarzalnym wydarzeniem, wspierającym Wasze projekty i produkty.

W tym roku konferencja w naszym regionie będzie łączona:

- Pierwszego dnia zapraszamy do Warszawy na całodniowe wykłady podzielone na 3 tracki: Cloud, Mobile i Web. Zdobędziecie wiedzę o dobrych praktykach bazujących na prawdziwych projektach od najbardziej doświadczonych programistów i projektantów.

- Drugi dzień będzie pełen warsztatów w Radzyminie (Flutter Study Jam) oraz Warszawie, gdzie przekujecie teorię w praktykę. Dzięki bezpośredniej pomocy od ekspertów postawicie pierwsze kroki w nowej technologii, lub zbierzecie feedback od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek po fachu.

Jak co roku wejściówka jest płatna: 50zł. Obejmuje oba dni wraz z dostępem do cateringu i wszystkich atrakcji przygotowanych dla Was przez organizatorów oraz partnerów imprezy. Jeżeli jednak nie możesz sobie pozwolić na zakup biletu, to napisz do nas (bilety-warrad@devfest.pl) i dostaniesz go za darmo - misją GDG jest szerzenie dostępu do wiedzy, cena ma tylko wspomóc frekwencję.

Jeżeli nie możesz w grudniu pojawić się na imprezach w Warszawie i Radzyminie, to siostrzana grupa we Wrocławiu organizuje również swoje wydarzenie w listopadzie, przy czym pamiętaj, że są to dwa oddzielne eventy - z różnymi prelegentami, prezentacjami itd. Nie zapomnij wpaść na https://devfest.pl, żeby zobaczyć jakie tematy i jacy prelegenci będą występować na wydarzeniach w Polsce!

#Google #Android #Chrome #Cloud #GCP #Flutter #Angular #Firebase #MaterialDesign #AI #GoogleAssistant

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa