#Damy Rade

17 Listopada 2015, 11:00 (Wtorek)

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Kaucja zwrotna Bilet - dorawdztwo prawne - lista podstawowa

Kaucja zwrotna

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - doradztwo prawne - lista rezerwowa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - doradztwo podatkowe - lista podstawowa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - doradztwo podatkowe - lista rezerwowa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet - doradztwo PUP - lista podstawowa
już niedostępne -
  Bilet - doradztwo PUP - lista rezerwowa
już niedostępne -

W biznesie nie można uniknąć sytuacji trudnych, a nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Zdobywaj wiedzę i nowe umiejętności, dowiedz się jak założyć działalność, pozyskać na nią kapitał, jaką formę prawną wybrać, by optymalizować koszty i jak ustrzec się błędów prawnych. O tym, na spotkaniu 1on1 już 17.11.2015(wtorek) w godzinach 11.00-16.00 opowiedzą m.in.:


Artur Granicki (w swojej praktyce zawodowej skupia się na projektach z zakresu rynku kapitałowego i papierów wartościowych, prawa spółek, oraz funduszach inwestycyjnych. Autor kilkunastu publikacji i opracowań z zakresu prawa finansowego oraz prawa spółek) i Tomasz Snażyk (specjalizującym się w dziedzinach: umów inwestycyjnych, energii odnawialnej, project finance, prawie spółek, a także wdrożeń projektów R&D oraz projektów z wykorzystaniem środków z UE.) z CYTOWSKI&PARTNERS która jest jedną z najlepszych kancelarii startupowych w Polsce, specjalizująca się w obsłudze startupów, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych oraz funduszy inwestycyjnych oraz prawie nowych technologii. Charakteryzuje ich prawnicze podejście do problemu w połączeniu z biznesową sprawnością w wykonywaniu powierzanych zadań. Doskonale rozumieją potrzeby założycieli startupów, przedsiębiorców, członków organów zarządczych i nadzorczych spółek oraz inwestorów. Obsługiwali renomowane startupy powstałe w akceleratorach, znaczące Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych oraz fundusze inwestycyjne, w tym fundusze VC oraz PE, a także klientów z dziedzin SaaS i technologii mobilnych. A już teraz to TY masz szanse spotkać się z nimi!!! Na spotkanie będziesz miał 40min.Przedstawiciele Krajowej Izby Doradców Podatkowych (KIDP) która jest samorządem zawodowym sprawującym pieczę nad wykonywaniem zawodu doradcy podatkowego. Podejmowane problemy podczas spotkania będą mogły dotyczyć m.in. wyboru formy opodatkowania, obowiązku rejestracji VAT oraz podatku akcyzowego, obowiązku ewidencjonowania przychodów w kasie rejestrującej, obszarów ryzyka w prowadzonej działalności gospodarczej, wspieranie inicjatyw rozpoczęcia działalności gospodarczej przez młodych ludzi, także, w zakresie start-upów. Doradca Podatkowy to kluczowy partner w każdym biznesie i "parasol ochronny" dla każdego podatnika. Skorzystaj z szansy spotkania się z doradcą!!! Na spotkanie będziesz miał 30min.Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku udzieli szeregu informacji na temat tego kto może się ubiegać o dofinansowanie, w jaki sposób wypełnić niezbędną dokumentację oraz na co można przeznaczyć otrzymane środki. Własna firma to jedno z największych marzeń wielu z nas. Brak niezbędnych środków na start często jednak powoduje, że fantastyczne pomysły na biznes nie opuszczają szuflady biurka. Teraz może się to zmienić! PUP w Gdańsku właśnie uruchamia nabór osób, które chciałyby urzeczywistnić swoje marzenia. Okazja jest doskonała. Na przyszłych przedsiębiorców czeka 19 000 zł oraz pakiet szkoleń z zakresu ABC Przedsiębiorczości. O tym w jaki sposób zdobyć środki na start będzie się można dowiedzieć podczas 30minutowego indywidualnego spotkania. 


Plan spotkań:

11.00 - 13.00 spotkanie z doradcami z PUP Gdansk

13.00 - 15.00 spotkanie z doradcami prawnymi

13.00 - 16.00 spotkanie z doradcami prawnymi i podatkowymi

Chcesz zobaczyć, co jeszcze przygotowaliśmy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości? Sprawdź  szczegóły na www.stp.inkubatorstarter.pl W ramach pozostałych wydarzeń:

 • AnacylitsConf - współorganizowana z Microsoft konferencja poświęcona tematyce analizy danych.
 • Start a Startup - jednodniowe wydarzenie dedykowane każdemu, kto chciałby rozwinąć swój startup z najlepszymi mentorami polskiej sceny startupowej.  
 • Creative Morning - inspirujące spotkanie networkingowe. Wśród prelegentów: Marek Przystaś z Duckie Deck.
 • Creative People / Creative Ideas - spotkaj się i porozmawiaj z osobami, które powiedzą Ci, jak osiągnąć sukces zagranicą - Magdalena Gacyk (rynek US) i Marcin Grodzicki (rynek UK).
 • In Business - zajęcia z przedsiębiorczości dla uczniów i uczennic gdańskich szkół
 • #Damy Radę - cykl spotkań ze specjalistami od rozwoju biznesu. Dowiedz się, jak założyć działalność i pozyskać na nią kapitał, jaką formę prawną wybrać, by optymalizować koszty i jak ustrzec się błędów prawnych. O tym na spotkaniach 1on1 opowiedzą m.in. specjaliści z jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce - Cytowski & Partners.
 • Konferencja BeZee - międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w edukacji.
 • Koduj dla Polski - pierwsze spotkanie społeczności poszukującej technologicznych rozwiązań dla społecznych wyzwań w Trójmieście.
 • FuckUp Night Trójmiasto - cykliczne spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach.
 • Szlachta Startupuje - warsztaty ze startupowania dla młodzieży, podczas których pod okiem mentorów młodzi ludzie mają okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności związane z rozwijaniem własnego biznesu.
 • Trójmiejska Grupa Testerska - cykliczne spotkania dla programistów i testerów, służące wymianie wiedzy i doświadczeń, jak również miejsce pozwalające poznać się nawzajem.
 • BIZ SIM DAY - 1-dniowe wydarzenie dla absolwentów sztandarowego projektu przedsiębiorczego dla młodzieży Startera: Gdańsk Business Week


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk