To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

INFORMACJE ODNOŚNIE NOWEJ DATY JUŻ WKRÓTCE 

Kolejne, czternaste już, Content Espresso zawita do Łodzi! To nie przypadek - naszym gościem będzie Aleksandra Kalinowska, która w banku PKO BP odpowiada za projekt sponsorski Ekstraklasy. Trochę więc kolejne spotkanie będzie świętowaniem ogłoszenia sponsoringu tytularnego banku, a gdzie lepiej świętować taką okazję, jak nie w jednym z bardziej piłkarskich miast, którego dodatkowo jedna z czołowych drużyn awansowała do Ekstraklasy :)

Zapraszamy więc na spotkanie, na którym Ola opowie:

  • jak to jest robić content marketing wokół projektu sponsoringowego, 
  • jaki jest cel takich działań, 
  • dlaczego social media są głównym kanałem komunikacji z odbiorcami i dystrybucji treści. a także
  • dlaczego content wideo sprawdza się tu najlepiej. 

Opowie również o projektach Akademie i Młodzieżowcy, które dostały złoto w konkursie Power of Content Marketing za kompleksowe podejście do akcji w marketingu sportowym.

Zapraszamy!

Spotkania odbywają się cyklicznie. Ich partnerami są: Prowly, Brand24.pl i Whites, Mindspace i filmuj.pro. W związku z formułą liczba miejsc jest ograniczona - chcemy spotkać się z nie więcej niż 40 osobami, żeby na pewno móc swobodnie porozmawiać i powymieniać się inspiracjami. Dlatego zapisujcie się na wydarzenie, uzasadniajcie chęć uczestnictwa i czekajcie na sygnał od nas, czy tym razem to Was uda nam się zaprosić do dyskusji i networkingu ♥

Do zobaczenia!
Edyta Kowal
Małgorzata Walendziewska
Magdalena Urbaniak
Ania Mościcka

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź