CONFidence Class 2020

10 Czerwca 2020, 17:30 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Spotkanie odbędzie się w sali 01 w budynku D5 w Katedrze Telekomunikacji AGH w dniu 19.02.2020 (środa) od godz. 17.30 do 19.00. Spotkanie tematyczne: "Biznes, aplikacje internetowe, deweloperzy i bezpieczeństwo - jak to wygląda w praktyce?"

Spotkanie odbędzie się w sali 01 w budynku D5 w Katedrze Telekomunikacji AGH w dniu 19.02.2020 (środa) od godz. 17.30 do 19.00.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Wykład odbędzie się zdalnie 4 maja o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Michała Ogorzałka z firmy SecuRing. Link do prelekcji zostanie wysłany na podany numer mail przed samym wydarzaniem. Spotkanie ONline - "Jak zhakować "świat bez kabli"?"

Wykład odbędzie się zdalnie 4 maja o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Michała Ogorzałka z firmy SecuRing. Link do prelekcji zostanie wysłany na podany numer mail przed samym wydarzaniem.

już niedostępne -
Wykład odbędzie się zdalnie 10 czerwca o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Wiktora Szymańskiego i Łukasza Base - bezpiecznego.bloga. Spotkanie odbędzie się na żywo na facebooku CONFidence: https://www.facebook.com/confidence.conference/?epa=SEARCH_BOX Spotkanie ONline - Jak działa internet i co można w nim zepsuć?

Wykład odbędzie się zdalnie 10 czerwca o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Wiktora Szymańskiego i Łukasza Base - bezpiecznego.bloga. Spotkanie odbędzie się na żywo na facebooku CONFidence: https://www.facebook.com/confidence.conference/?epa=SEARCH_BOX

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA CONFIDENCE CLASS ODBĘDĄ SIĘ ONLINE ZE WZGLĘDU NA COVID-19

Temat spotkania online: Jak działa internet i co można w nim zepsuć?

Na tym spotkaniu dowiesz się co dzieje się od chwili wpisania w przeglądarce adresu strony www do obejrzenia filmu na platformie streamingowej lub wykonania przelewu w banku. Gdzie czai się niebezpieczeństwo? Co może pójść nie tak? Jak się przed tym chronić?

Prelegent: Wiktor Szymański i Łukasz Basa, czyli ekipa bezpiecznego.bloga!


Dzięki uprzejmości Katedry Telekomunikacji AGH po raz kolejny w jej murach odbędą się darmowe wykłady i warsztaty, które wprowadzą Was w świat cyberbezpieczeństwa i pokażą jak najlepiej i przede wszystkim bezpiecznie się w nim odnaleźć.

Jeśli masz nie mniej niż 16 i nie więcej niż 19 lat, interesuje Cię etyczny hacking i chcesz budować z nami społeczność, która trzęsie tym światem to CONFidence Class jest właśnie dla Ciebie. Przyjdź i zdobądź umiejętności, których pozazdrościłby ci sam "Tony" Stark!

Więcej informacji znajdziesz na naszym oryginalnym fanpage'u CONFidence Facebook i Twitter.


Spotkania tematyczne:


  • Spotkanie tematyczne ONLINE 10  czerwca 2020 - "Jak działa internet i co można w nim zepsuć?
Każda osoba, która interesuje się tematyką IT lub stawia swoje pierwsze kroki w obszarze cyberbezpieczeństwa powinna rozumieć, czym jest internet oraz jak działa od strony technicznej. Podczas tego webinaru ekipa serwisu bezpieczny.blog specjalizująca się w tłumaczeniu rzeczy trudno strawnych dla każdego językiem opowie o tym, co dzieje się od chwili wpisania w przeglądarce adresu strony www do obejrzenia filmu na platformie streamingowej lub wykonania przelewu w banku. Gdzie czai się niebezpieczeństwo? Co może pójść nie tak? Jak się przed tym chronić? Tego wszystkiego dowiesz się na tym spotkaniu!
  • Spotkanie tematyczne ONLINE 4 maja 2020 - "Jak zhakować "świat bez kabli"?"
Komunikacja bezprzewodowa dla wielu osób wydaje się tajemnicza i trudna do zrozumienia. To z kolei prowadzi do mniejszej eksploracji tego obszaru i braku świadomości nt. jej bezpieczeństwa. Podczas wykładu uczestnicy zrozumieją podstawowe zasady rządzące "światem bez kabli", poznają podstawowe ataki na systemy bezprzewodowe oraz będą szukać sposobów na ochronę przed nimi.
  • Spotkanie tematyczne  - "Wpływ jakości obrazu na rozpoznawanie twarzy." [Warsztaty przeniesione na bliżej nieokreślony termin]
Rozpoznawanie twarzy to technika umożliwiająca identyfikację lub weryfikację osoby na podstawie obrazu cyfrowego lub klatki wideo ze źródła wideo. Na dokładność rozpoznawania twarzy istotny wpływ ma jakość obrazu (ruchomego lub nieruchomego), na którym zarejestrowano rozpoznawane twarze.

  • Spotkanie tematyczne 19 luty 2020 - " Biznes, aplikacje internetowe, deweloperzy i bezpieczeństwo - jak to wygląda w praktyce?"

Każda aplikacja, którą znajdziesz w internecie, została przez kogoś napisania. W zależności od typu organizacji, w której została ona stworzona, możesz spodziewać się różnic w reagowaniu na ewentualne próby zakłóceniu jej poprawnego działania. Proces tworzenia bezpośrednio przekłada się na luki w jej działaniu i rodzaje błędów. W trakcie tej prelekcji dowiesz się jak działa proces tworzenia aplikacji i czego możesz się spodziewać po oprogramowaniu wytwarzanym przez małe, średnie i duże firmy.