To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Ciągła zmiana na lepsze - czyli jak wprowadzać usprawnienia metodą ciągłego doskonalenia zamiast rewolucji.
już niedostępne -

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

- Poznasz założenia nowoczesnych metodologii zarządzania dotyczące ciagłego doskonalenia procesów, produktów i usług (Kaizen, Six Sigma, Lean Management)

- Nauczysz się przeprowadzać analizę procesów w swojej pracy i organizacji, identyfikować przyczyny problemów aby je łatwiej wyeliminować.

- Dowiesz się jak w praktyce wdrażać usprawnienia, identyfikować zasoby, które masz w sobie i wokół siebie, jak szukać inspiracji, dobrych praktyk i fachowej wiedzy potrzebnej do realizacji twoich pomysłów na usprawnienia.

Dla kogo?

-Dla członków zarządów organizacji, koordynatorów projektów, którzy widzą potrzebę usprawniania i upraszczania procesow w swoich organizacjach.

- Wszystkich, ktorzy szukają sposobów aby ich praca była prostsza i wydajniejsza, a przez to też przyjemniejsza.

Co w programie?

- Na rozgrzewkę: prezentacja idei wolontariatu pracowniczego

- Idea oraz główne metodologie ciągłego doskonalenia wykorzystywane w biznesie.

- Praktyczne narzedzia do wykorzystania w procesie ciągłego doskonalenia: Burza mózgów, Diagram Ishikawy, mapowanie procesów.

- identyfikacja obszarów wpływu i rozwiązań możliwych do wdrożenia.

- Networking, benchmarking i inne metody poszukiwania i pozyskiwania zasobów potrzebnych do realizacji usprawnień.

Gdzie i kiedy?

  • 3.12.2019, godziny 17.00-20.00
  • Biuro Inicjatyw Społecznych, ul. Krasickiego 18 (Podgórze)

Kto poprowadzi?

Aleksandra Janicka - Financial Business Controller miedzynarodowej korporacji Capgemini oraz trener wewnętrzny w zakresie Lean Management.

Od kilkunastu lat związana również z sektorem NGO, jako trener oraz koordynator projektów.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Festiwal szkoleń dla NGO 2019" realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Do udziału w projekcie zapraszamy przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

UWAGA!

Warunkiem udziału w szkoleniach jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego (dostępny przy opisie każdego ze szkoleń). Zgłoszenia przyjmowane są do momentu wyczerpania miejsc, pozostali zainteresowani wpisani zostaną na listę rezerwową.

Z udziału w szkoleniu można zrezygnować do 2 dni przed jego terminem. W przypadku późniejszego odwołania udziału uczestnik zobowiązany jest do zapewnienia zastępstwa. Osoby, które wycofają się z udziału w szkoleniu bez zastępstwa lub w ogóle bez poinformowania organizatorów mogą zostać w konsekwencji skreślone z listy uczestników kolejnych szkoleń w ramach Festiwalu Szkoleń dla NGO oraz innych działań edukacyjnych Biura Inicjatyw Społecznych.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków