CHOLERNA BABA czyli kobieta szczęśliwa.

11 czerwca 2017, 09:30-18:00 (niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet Gold - dziękuję za zaufanie. Do zobaczenia! Ewa Bilet Gold

Bilet Gold - dziękuję za zaufanie. Do zobaczenia! Ewa

dostępnych: 8

już niedostępne 417,00 zł -

"W każdym z nas walczą dwa wilki. Jeden jest zły, to gniew, zazdrość, chciwość, pretensja, kłamstwo, pogarda i ego. Drugi jest dobry, to radość, pokój, miłość, nadzieją, pokora, uprzejmość, empatia i prawda. Który wilk wygra? Ten, którego karmisz" Powiedzenie indiańskie.

Przyjdź, zadbaj o swoje emocje, siebie, priorytety po to, by wzmocnić dobrego wilka. Kiedy jesteś przytłoczona, przepracowana, zmęczona możesz stracić z pola widzenia to, co naprawdę ważne, budujące, radosne. 

Zapraszam na warsztat "Cholerna Baba czyli kobieta szczęśliwa".

Będziemy rozmawiać o przekonaniach, zarówno tych, które wspierają jak i tych, których warto się pozbyć. O rolach jakie pełnimy z radością, z niechęcią, z konieczności.

Będziemy szukać źródeł energii i radości, które pozwalają odnaleźć satysfakcję z tego gdzie jesteśmy i siłę na to, by iść tam gdzie chcemy być.

Będziemy sięgać do metafor i symboli, by zobaczyć, poczuć, usłyszeć, to czym jest NASZE OSOBISTE SZCZĘŚCIE.

Warsztaty będą oparte o metodę Points of You i narzędzia the Coaching Game, Punctum i Faces. Każde z narzędzi to innowacyjne zestawy kart ze zdjęciami, karty ze słowami, pytaniami oraz cytaty i opowieści. Dzięki nim poszerzamy naszą perspektywę i docieramy do odpowiedzi, do których dotarcie wymaga skupienia i odpowiedniego klucza.

W trakcie warsztatu zapewnione są kawa, herbata, soki, woda owoce i przekąski. Lunch jemy taki jaki lubimy czyli we własnym zakresie.

GDZIE:

Bruksela

170 Avenue d'Auderghem

1040 Etterbeek - domofon 'Justyna Sołtys'

KIEDY

11 czerwca 2017r, godziny od 9:30 do 18:00.

TWÓJ WKŁAD

97 Euro UWAGA! Cena biletu podana w systemie może się delikatnie wahać w jedną bądź drugą stronę. System przelicza Złotówki na Euro wg kursu z danego dnia.

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań, pisz bądź dzwoń, pomogę, wyjaśnię, odpowiem: email: kontakt@ewahartman.com, tel: +48 600 811 360

dr Ewa Hartman - coach, wykładowca. Prowadzi warsztaty mające na celu podniesienie efektywności i satysfakcji osobistej oraz zespołowej, łącząc neuronaukę z metodą Points of You™, której jest certyfikowaną trenerką. Tematyka jej warsztatów to: poszukiwanie wewnętrznej siły, budowanie marki osobistej, neurokomunikacja i neuroprzywództwo. Prowadzi otwarte warsztaty dla kobiet pt Cholerna Baba, oraz liczne warsztaty zamknięte. Pracowała z firmami i instytucjami, między innymi z: AVIVA, IKEA, PGNIG Termika, IKEA, BIODERMA, Procter&Gamble, Ambasadą Polski przy UE, czy Ministerstwem Spraw Zagranicznych. 

Ponadto pisze do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality i magazynu Les Nouvelles Esthetiques, gdzie porusza tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych. Laureatka Plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu w kategorii Firma Godna Zaufania.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w bruksela wydarzenia Bruksela