Festiwal BOSS - Rozwój. Kariera. Sukces. 2015

14 kwietnia 2015, 12:00 (wtorek) - 16 kwietnia 2015, 13:30 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Coaching&Rozwój: Fryderyk Karzełek "Jak planować karierę i nią zarządzać?" - 14.04.2015, godz. 12:00
już niedostępne -
  HR&Rekrutacja: Szkolenie "Jak pomyślnie przejść proces rekrutacji" - 14.04.2016, godz. 14:30
już niedostępne -
  Biznes&Start-up: Wykład "Kariera logistyka" - 15.04.2015, godz. 10:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Biznes&Start-up: Szkolenie "Dotacje, fundusze pomocowe, pożyczki, granty rządowe" - 15.04.2015, godz. 13:00
już niedostępne -
  Biznes&Start-up: Warsztat "Jak przedsiębiorczość i wiedza o lotnictwie wpływa na życie i świadome kreowanie własnej przyszłości" - 15.04.2015, godz. 15:00
już niedostępne -
  Biznes&Start-up: Warsztat "Jak założyć, prowadzić i rozwijać biznes w Kielcach" - 16.04.2015, godz. 9:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Biznes&Start-up: Szkolenie "Ubezpieczenia i zagadnienia prawno-formalne przy zakładaniu firmy" - 16.04.2015, godz. 10:45
już niedostępne -
  Coaching&Rozwój: "Świat stoi otworem - lokalne i międzynarodowe możliwości rozwoju w NGO" - 16.04.2015, godz. 11:45
już niedostępne -

Festiwal BOSS - Rozwój. Kariera. Sukces. 2015


Festiwal BOSS to największy biznesowy Festiwal, który odbywa się cyklicznie na wszystkich najważniejszych uczelniach wyższych, w największych miastach w całej Polsce. Wydarzenie kierujemy do ambitnych studentów i absolwentów, poszukujących swojej ścieżki rozwoju. 

Projekt gromadzi aktywnych młodych ludzi, pragnących rozwijać się i spełniać w pracy zawodowej. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy Festiwalu będą mogli wziąć udział w bezpłatnych wykładach, warsztatach i spotkaniach z ludźmi ze świata biznesu, którzy podzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą i swoim doświadczeniem.

Celem projektu jest zainspirowanie i zmotywowanie do działania młodych, ambitnych ludzi, oraz przekazanie im praktycznej wiedzy, którą mogą wykorzystać w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

Rozpoznawalność Festiwalu, zarówno wśród grupy docelowej, jak i w świadomości Partnerów wydarzenia rośnie z roku na rok. W 2014 roku Grupa PZU Kariera wyróżniła projekt Festiwal BOSS - Rozwoj. Kariera. Sukces. nagrodą w konkursie Studencki Projekt Roku przyznając laur Komisji Konkursowej dla najlepszego ogólnopolskiego projektu. 

XII Festiwal BOSS odbędzie się 14, 15 i 16 kwietnia 2015 r. na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach. Festiwal będzie składał się z trzech modułów tematycznych:

I. Coaching & Rozwój - szkolenia, warsztaty i wystąpienia osób inspirujących, których zadaniem jest zachęcenie uczestników do działania oraz ciągłego rozwoju.

II. HR & Rekrutacja - szkolenia oraz warsztaty dotyczące zasobów ludzkich, mające pomóc studentom oraz absolwentom w planowaniu kariery oraz przygotować ich do udziału w procesach rekrutacyjnych. 

III. Biznes & Start-up - szkolenia dla studentów zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu. Uczestnicy zapoznają się z praktycznymi aspektami zakładania firmy, a także poznają osoby, które już odniosły sukces w biznesie.

Organizatorem Festiwalu BOSS jest największa studencka organizacja w Polsce zajmująca się kształtowaniem postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków - Studenckie Forum Business Centre Club. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Kielcach Coaching Finanse HR Kultura Marketing internetowy Rekrutacja Rozwój biznesu Rozwój osobisty Rozwój zawodowy Social Media Sprzedaż Startup Zarządzanie wydarzenia Kielce biznes kielce