To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  BODY POWER - ZARZĄDZAJ WŁASNĄ ENERGIĄ
już niedostępne 490,00 zł -

Zbliża się godzina 14:00, a Ty już czujesz spadek energii? Pijesz kawę, zjadasz kawałek czekolady, ale nadal nie czujesz przypływu energii? Czeka na ciebie jeszcze sporo zadań, a czasu i siły ubywa z każdą minutą…


HUMAN POWER zaprasza na szkolenie BODY POWER - ZARZĄDZAJ WŁASNĄ ENERGIĄ wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak zwiększać swoją skuteczność i efektywność poprzez zarządzanie własną energią zarówno w pracy, jak i poza nią.


Dowiedz się, jak Twój sposób pracy wpływa na Twoją efektywność i zaangażowanie.

Sprawdź, w jaki sposób możesz przeciwdziałać nagłym spadkom energii w ciągu dnia.

Skorzystaj z przydatnych narzędzi autodiagnozy i sprawdzonych metod do zastosowania po zakończeniu warsztatu.

Spróbuj energetycznych przekąsek przygotowanych według przepisu naszego eksperta ds. żywienia i dowiedz się, jak zrobić je w domu.


Korzyści dla uczestnika:

  • ZDOBĘDZIESZ UNIKALNĄ WIEDZĘ na temat zarządzania własną skutecznością i efektywnością, poprzez optymalne wykorzystywanie dostępnych Ci źródeł energii: snu, odpoczywania, odżywiania i ruchu. 
  • PRZEANALIZUJESZ WŁASNE nawyki oraz przekonania na temat swojego obecnego stylu życia i pracy.
  • POZNASZ I PRZEĆWICZYSZ skuteczne sposoby na monitorowanie własnych zasobów energetycznych w ciągu dnia.
  • OTRZYMASZ cenne wskazówki i sprawdzone narzędzia wspierające budowanie Twoich nowych nawyków i rytuałów. 


Szkolenie poprowadzą nasi eksperci, którzy powiedzą, jak wprowadzić zmianę - od czego zacząć i na czym się skupić, aby osiągnąć najwyższą skuteczność w pracy:

Małgorzata Czernecka
Human Power
Ekspert Merytoryczny 

Psycholog, trener, doradca i manager. Ekspert w zakresie zarządzania własną energią, praktycznego wprowadzania zasad work-life balance, psycho-immunologii oraz budowania nowych nawyków sprzyjających regeneracji i odnowie. Coach indywidualny i grupowy. Certyfikowany trener w obszarze kompetencji psychospołecznych. Tworzy i realizuje autorskie programy szkoleniowe z zakresu Body Power, Work&Power i My Power, które łączą wiedzę z obszaru psychologii, neurobiologii, medycyny sportowej i dietetyki. Prowadzi indywidualne programy zmiany nawyków dla Liderów i Managerów.

Kinga Kubiak

Ekspert merytoryczny

Dyplomowana nauczycielka relaksacji i jogi akademickiej. Prowadzi szkolenia z zarządzania energią dla firm oraz zajęcia jogi akademickiej, hatha jogi i jogi interpersonalnej, ze szczególnym uwzględnieniem wad postawy i schorzeń w obrębie kręgosłupa. Prowadzi warsztaty, zajęcia indywidualne i grupowe, w tym dla wybranych grup zawodowych, których przedstawiciele muszą w sposób mądry współpracować ze swoim ciałem, by swój zawód wykonywać optymalnie i jak najdłużej. Jest absolwentką AWF Warszawa, wielu kursów wyjazdowych organizowanych przez renomowaną, warszawską szkołę jogi Leszka Kawy, a także kursów weekendowych prowadzonych przez prof. Lesława Kulmatyckiego (AWF Wrocław). Realizuje badania naukowe na temat stresu wśród różnych grup zawodowych, zgodnie z metodologią prof. Janusza Szopy (AWF Katowice). Wiedzą na temat ruchu i korzyści z niego płynących dzieli się również na łamach portalu strefarozwoju.pl

W Human Power współtworzy i realizuje program szkoleniowy Body Power - energia z ciała. Wierzy, że systematyczność w wykonywaniu nawet prostych ćwiczeń codziennie może każdego krok po kroku doprowadzić na szczyt jego możliwości. I za Julią Wahl powtarza: Dyscyplina jest formą życzliwości.NIE CZEKAJ - PODNIEŚ POZIOM SWOJEJ ENERGII I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź