Blogocentrum - rozwój kanałów social media

14 października 2017, 08:00 (sobota)

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, Gniezno Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bogocentrum 14.10.2017
już niedostępne -

14.10 , w gnieźnieńskim MOKu odbędzie się konferencja dla Influencerów, oraz Przedsiębiorców, dotycząca rozwoju kanałów w Social Media. 

Sześć, konkretnych wykładów. Potężna dawka wiedzy. Musisz tam być!


Agenda wydarzenia: 

1. Magdalena Bek - socjolog, strateg, pasjonatka mediów społecznościowych. Pomagam oswoić social media i dobrze ich używać. Tworzę strategie w mediach społecznościowych, audyty, plany komunikacji i promocji. Swoją wiedzą dzielę się na blogu magdabek.pl 


TEMAT: Jak docierać do klientów poprzez media społecznościowe? 7 sposobów, które warto wypróbować


2. Bartosz Pussak - Instagram: https://www.instagram.com/bartoszpussak/YouTube: https://www.youtube.com/user/TenCalyJAFacebook: https://facebook.com/CalyJaBlog: http://www.calyja.pl


TEMAT: Instastory - mój dzień trwa 15 sekund


3. Klaudia Fotyniuk - BlogoMarka. Ekspert ds. Public Relations, psycholog biznesu, strateg biznesowy. Autorka projektu rozwojowego dla twórców internetowych - BlogoMarka, w ramach którego uczy jak budować unikalną markę i rozwijać blogobiznes. Na co dzień doradza firmom i markom osobistym, tworzy strategie komunikacji i biznesu, a także dba o wizerunek. W jej portfolio znalazły się firmy z obszaru mody, health&wellnes, dóbr luksusowych, finansów, rozrywki, budownictwa, kultury, sportu, IT, telekomunikacji czy NGO's - m.in.: Giełda Papierów Wartościowych, UPC Polska, Warbud, Przewozy Regionalne, Google, Narodowe Centrum Kultury, Virgin Mobile, Harvard Club of Poland czy Adam Małysz. Wierzy, że dobro wraca, dlatego angażuje się w projekty pro publico bono oraz promuje marketing wartości.
www.blogomarka.pl 


TEMAT: Marka online - jak monetyzować swoją obecność w social media?


4. Iwona Pekała - Popek - z wykształcenia jestem ogrodnikiem. Nigdy nie zakładałam ogródków, ale pracowałam w Instytucji zajmującej się ochroną roślin. W trakcie tej pracy zakochałam się w roślinach ozdobnych, zrobiłam kurs florystyczny i zmieniłam pracę na kwiaciarnię. Potem prowadziłam swoją kwiaciarnię, a potem trochę się pozmieniało... Zamknęłam kwiaciarnię, urodziłam dziecko, przeprowadziłam się w okolice Poznania i wychowywałam syna. On za chwilę skończy 4 lata. Szukałam sposobu na łączenie dziecka i namiastki pracy zawodowej. Nie bardzo lubię pisać, mam bloga, ale posty to dla mnie męczarnia... Nagrałam pierwszy film, wymyśliłam koncepcję, format i wrzuciłam na YouTube. Najpierw bardzo skupiałam sie na przekazie merytorycznym. Chciałam uczyć ludzi układania kwiatów i chciałam to robić bardzo profesjonalnie, ale z czasem moje filmy się skróciły o połowę, bo teraz wiem, ze nadmiar informacji nie jest wskazany :)


TEMAT: You tube: Jak zacząć, czego potrzebujesz na początek, jak wybrać ciekawy temat i niszę, jak sprawdzić czy YouTube jest dla Ciebie. Jak promować produkty na YouTube i czy własny kanał się opłaca. 


5. Joanna Derehajło aka Joannade, www.trendspy.pl | Przez ostatnie 8 lat zawodowo surfuje w strefie online, pracując dla marek jako conent manager. Od 4 lat skoncentrowana na prognozowaniu trendów i budowaniu strategii online/offline dla wybranych firm. Kręcą ją nowe technologie, uwielbia zwariowane oblicze YouTube'a. W między czasie blogerka, czynnie uczestnicząca w eventach i ciekawych wydarzeniach. Słyszysz "strategia", myślisz "Joannade!". P.S. Jeśli ładnie poprosisz, to może zaśpiewa dla Ciebie jakiś anglojęzyczny hit.


TEMAT: EMPATIA + TRENDY = Social Media Success Story, Joannade www.trendspy.pl

6. ALTOM - www.altom.pl


TEMAT: Wspólpraca z blogosferą i Influancerami na konkretnych przykładach - to naprawdę ma sens!

Godziny wydarzenia :

Rejestracja od godziny 8:00

Prelekcje od godziny 9:00 - 14:20

Zakończenie wydarzenia z podsumowaniem 14:20-15:00

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w gniezno Influencer marketing Marketing internetowy Marketing w YouTube Social Media Strategia marketingowa Strategia w biznesie Youtuber wydarzenia Gniezno biznes szkolenie