To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet na Spotkanie z Kolacją
już niedostępne 159,00 zł -
  Bilet na Spotkanie z Kolacją
już niedostępne 169,00 zł -

Biznes Cafe Club to miejsce spotkań ludzi wierzących w PRAWDZIWE, AUTENTYCZNE relacje w biznesie i w życiu.

To właśnie te relacje są podstawą rozwoju człowieka oraz jego osiągnięć. Otaczając się pozytywnie myślącymi i wspierającymi Cię ludźmi możesz mieć pewność, że realizacja Twoich planów i marzeń to tylko kwestia czasu. 

To WSPIERAJĄCA i AKCEPTUJĄCA społeczność pomoga poczuć PEWNOŚĆ SIEBIE i stanąć mocno na własnych nogach. To jest właśnie wartość Biznes Cafe Club. Nie wizytówki i sprzedaż ale społeczność wspierających się ludzi w drodze do osiągnięcia sukcesu każdego z jej członków.

Grzegorz Futyma
BiznesCafe.UK


W PROGRAMIE:

  • 18.00 - budowanie relacji w przyjaznej atmosferze przy kawie
  • 19.00 - otwarcie Biznes Cafe Club w Rzeszowie
  • 19.30 - gość specjalny: mówca motywacyjny Łukasz Krasoń
  • 20.00 - sesje z uczestnikami na gorącym krześle
  • 20.30 - kolacja i budowanie relacji
  • 22.00 - zakończenie


  • masz pomysł na biznes?
  • rozwijasz już istniejący biznes?
  • robisz w życiu coś interesującego z pasją?
  • po prostu lubisz towarzystwo pozytywnych ludzi?

Biznes Cafe Club jest miejscem dla CIEBIE, jeśli gotowy dzielić się sobą z innymi.

Tu nie chodzi o networking czy sprzedaż sobie nawzajem ale o konkretną pomoc w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu wyzwań w życiu i biznesie.

Tak! Nie tylko wyzwań biznesowych ale życiowych! Wiesz dlaczego?

Ponieważ sposób w jaki żyjesz = sposób w jaki prowadzisz biznes.

Jeśli zmagasz się z problemami rodzinnymi, finansowymi, emocjonalnymi, to trudno będzie Ci osiągnąć sukces o jakim marzysz, dopóki się z tymi problemami nie uporasz. A jak to zrobić najszybciej i najskuteczniej?

Skorzystać ze wsparcia innych ludzi, którzy potrafią Cię zrozumieć! TAK! W tym jest cały klucz osiągania marzeń, celów 2,5,7 a nawet 10 razy szybciej! Otaczając się pozytywnie myślącymi i wspierającymi Cię ludźmi możesz mieć pewność, że realizacja Twoich planów i marzeń jest jeszcze bliżej Ciebie. WSPIERAJĄCA i AKCEPTUJĄCA społeczność pomaga poczuć PEWNOŚĆ SIEBIE i stanąć mocno na własnych nogach.

Tu chodzi o generowanie i przyspieszanie wzrostu każdego z uczestników.

Możesz mi wierzyć na słowo lub nie. OK, rozumiem... Ale dlaczego tego nie sprawdzić?

Dlaczego nie przyjść na kolejne spotkanie Biznes Cafe Club gdzie pomożemy Ci w przyspieszeniu realizacji twojego marzeń i celów?

Czym jest Biznes Cafe Club? Zobacz filmy:


Kim jest Łukasz Krasoń?

Gościem specjalnym pierwszego spotkania BCC w Rzeszowie będzie Łukasz Krasoń - człowiek, który swoje fizyczne słabości przekuwa w MOC DZIAŁANIA i OSIĄGANIA rzeczy "NIEMOŻLIWYCH".

Życie Łukasza szybko nabrało tempa. W wieku 7 lat wylądował na wózku inwalidzkim. Wtedy też zaczął wykształcać i praktykować to co dzisiaj jest inspiracją dla tysięcy ludzi czyli: odwagę, wiarę w siebie, cierpliwość, upór, pomysłowość, umiejętność pozytywnego myślenia.

W roku 2011 zakochał się i wyprowadził do Barcelony. W tamtym okresie Łukasz odkrył misję swojego życia i nowy zawód zarazem. Stał się mówcą motywacyjnym. Po powrocie do Polski w październiku 2012 roku zaczął realizować swoją wizję - więcej zmotywowanych ludzi w Polsce i na świecie. Przemawiał na jednej scenie m.in. z Brianem Tracy, Jurkiem Owsiakiem, Jackiem Walkiewiczem czy Kevinem Hoganem.

Łukasz mówi o tym, że nie trzeba być idealnym, aby osiągnąć w życiu to, czego pragniemy. Nie trzeba być idealnym, aby działać skutecznie, aby być zmotywowanym, szczęśliwym, cenionym czy spełnionym. Nie trzeba być idealnym, aby zbudować prawdziwy związek. Nawołuje do tego, aby słabości postarać się wyeliminować, a jeśli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, to aby zrobić z nich nasz atut. I jest jednocześnie żywym dowodem tego, że to co mówi, jest możliwe.

Rozmowa z Łukaszem Krasoniem: 

Zobacz również:

inne inne w jasionka wydarzenia Jasionka biznes