Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Pakiet regular | W pakiecie: 3 miesiące subskrypcji jednej licencji Office 365 Business Premium i 3 miesiące prenumeraty My Company Polska
już niedostępne 199,00 zł -
  Pakiet regular BEZPŁATNY! | W pakiecie: 3 miesiące subskrypcji jednej licencji Office 365 Business Premium i 3 miesiące prenumeraty My Company Polska
3 Grudnia 2019, 17:00 bezpłatny
  Pakiet VIP - bilet bezpłatny po wpisaniu kodu. Zapytaj swojego opiekuna w Senetic o specjalny kod i dodatkowe korzyści
3 Grudnia 2019, 17:00 199,00 zł

Transformacja cyfrowa trwa. Czas działać!


Zdobądź informacje na temat rozwiązań chmurowych, które pozwolą Ci podejmować lepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa i przyszłości Twojej firmy.

Na konferencji dowiesz się, ile kosztuje chmura, jak jest wykorzystywana przez biznes oraz jak uniknąć błędów w procesie migracji (raporty z wdrożeń).

Skonfrontuj wyzwania Twojej firmy z praktycznymi przykładami i przekonaj się sam, które elementy funkcjonowania IT warto przenieść do chmury.

alt Praktyczne warsztaty alt Ekspercka wiedza

alt Najnowsze technologie alt Networking biznesowy


Praktyczne i sprawdzone informacjena temat rozwiązań chmurowych, które pozwolą Ci podjąć lepsze decyzje dotyczące bezpieczeństwa i przyszłości Twojej firmy.

Zmiany technologiczne są w porządku obrad firm wszystkich typów i rozmiarów. Mimo ogromnego potencjału rozwiązań chmurowych wiele firm w dalszym ciągu nie wykorzystuje posiadanych przez siebie danych lub robi to w sposób wysoce niedoskonały.
Konferencja Senetic łączy specjalistów IT i przedstawicieli biznesu z rozwiązaniami i usługami, które pomogą przyspieszyć plany cyfrowej transformacji. Mówimy tylko o realnych wdrożeniach i praktycznych zastosowaniach. Konferencja da Ci lepsze rozumienie chmury. Rozwiązania chmurowe to stały trend, którego nie da się zignorować. W Europie z technologii chmurowych korzysta już ponad 60% firm, w Polsce to ok 50%.

Korzystanie z technologii chmury obliczeniowej w biznesie daje wymierne i trwałe korzyści: 

  • umożliwia dopasowaniedo indywidualnych preferencji, niezależnie od wielkości firmy i ilości użytkowników, 
  • pozwala budować przewagę nad konkurencją, poprawiać wydajność, 
  • pomaga w lepszej organizacji i zrównoważonym rozwoju.

 Ile kosztuje chmura i co może dać Twojej fi rmie? W jaki sposób chmura jest zabezpieczona? Czy Twoja firma jest gotowa na chmurę? Jak chmura jest wykorzystywana w praktyce? Jak uniknąć błędów w procesie migracji?

Odpowiedzi na te pytania już 3 grudnia 2019 w Jasionce k. Rzeszowa (G2A Arena)

Więcej szczegółów na stronie: jasionka.itewolucja.pl

Organizator:

Senetic

Partnerzy

Microsoft, Vmware, Veeam, Veronym, LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy

Partnerzy medialni:

My Company Polska, MAMSTARTUPZobacz również:

konferencje konferencje w Rzeszowie wydarzenia Rzeszów Daniel Kaczmarczyk Krystian Mularczyk Łukasz Kaźmierczak Maciej Dudek Maciej Kubiak Marek Jurek Mateusz Olszewski Rzeszów