To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Aula Polska Kraków #*
już niedostępne -

#8 Aula Polska Kraków

We wtorek, 11 czerwca 2019 roku spotkamy się na kolejnej edycji Auli Polskiej Kraków! Tym razem tematem będą "Skuteczne narzędzia ecommerce".

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 o godzinie 19:00. Prelegenci podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem o najlepszych narzędziach dedykowanych ecommerce. Powiedzą między innymi o tym, które z nich warto rozważyć i czym kierować się przy ich wyborze, żeby skutecznie sprzedawać i komunikować się ze swoim klientami. Nie zabraknie wyczekiwanych case study.

Kto wystąpi?

Paweł Sala (FreshMail) Email Marketing - koniem pociągowym ecommerce

Damian Wiszowaty ( Gonito.pl) BEST-SELLER, czyli co charakteryzuje najlepszego sprzedawcę na Amazon

Mateusz Ossowski (CallPage) Telefon w ecommerce. Rzecz, której warto unikać czy unikalna szansa na wzrost sprzedaży.

Andrzej Brandt (Semahead) Panie, z automatami nie wygrasz. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do generowania większych przychodów z Google Ads?

Łukasz Kozłowski (Thulium) Rehumanizacja zdehumanizowanej konwersji - jak nie zwariować w świecie zautomatyzowanej i nieskutecznej sprzedaży


Wydarzenie jest w 100% bezpłatne, jednak prosimy, by się zarejestrować. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie lista! Pamiętajcie, aby się na niej odhaczyć :)

Nie czekaj, aż skończą się miejsca - zapisz się już dziś!

Uwaga! Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ, dzięki czemu na Twoje konto wpłynie 5 punktów.

Czym jest Aula Polska?

Jest to cykl bezpłatnych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem w środowisku nie tylko marketingowym. Zapraszani prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, a każda edycja Auli różni się od siebie tematycznie. Wydarzenia odbywają się w 13 polskich miastach oraz w dwóch za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

Regulamin wydarzenia dostępny jest tutaj.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków