Aula 78

29 Marca 2012, 19:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Aula 78
już niedostępne -

Dwa Start-upy, jedna grupa i jeden prawnik. To nas czeka w najbliższy czwartek o 19 na Auli Polskiej, która odbywa się po raz 78.

 

Na pierwszy ogień pójdzie Konrad Telakowiec, który opowie o Start-upie CoiGdzie? - jest to agregator informacji o imprezach i wydarzeniach. Kto i kiedy używa tego serwisu i najważniejsze, gdzie są pieniądze - między innymi takimi informacjami podzieli się Konrad.

 

Jako drugi wystąpi prezes YetiPay Piotr Żychliński. Jak dotychczasowi partnerzy: Chomikuj, Wprost, Interia, Woblink wpływają na biznes YetiPaya? Jak walczy się z konkurencją w mikropłatnościach? Oraz jak prezentują się statystyki YetiPaya? - to tylko niektóre pytania, które znajdą odpowiedź w czwartek.

 

Trzecia prezentacja będzie o tym, czego nie powinny zawierać regulaminy. Prawnik z Kancelarii Wierzbowski Eversheds, Paweł Lipski pokaże, jakie zapisy, które są często stosowane są niezwykle niebezpieczne z prawnego punktu widzenia.

 

Michał Wolniak pokaże jak powstała Grupa Heureka, co spowodowało, że ma obecną pozycję i jakie decyzje i problemy trzeba było podjąć i rozwiązać po drodze. Jaki jest złoty przepis na biznes - to będzie głównym tematem prezentacji.


Agenda:
1. Konrad Telakowiec, Start-up CoiGdzie? - Agregator informacji o imprezach i wydarzeniach. Jak monetyzować takie dane?
2. Piotr Żychliński, Start-up YetiPay.pl Na przekór paranojom w biznesie on-line. Czyli jak rodzi się rynek mikropłatności w Polsce.
3. Paweł Lipski, Eversheds - Powszechne w sieci, niebezpieczne w praktyce - popularne postanowienia, których powinieneś unikać w swoim regulaminie
.
4. Michał Wolniak, Grupa Heureka - Dobre pytanie: jaki jest złoty przepis na biznes.


Kiedy: Czwartek 29 marca godzina 19.00
Gdzie: Wydział Mechatroniki PW, ul. A. Boboli 8, Warszawa


Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które wielokrotnie zapisywały się na nasze spotkania, a później notorycznie się na nich nie pojawiały, będą akceptowane na końcu (jeśli nie wyczerpie się liczba miejsc).Do zobaczenia na Auli!

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa