Aula 74

26 stycznia 2012, 08:00 (czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Aula 74
już niedostępne -
Pierwsza Aula Polska w 2012 roku odbędzie się w czwartek 26-go stycznia! 
 
Na początku spotkania Rafał Witkowski opowie o tym jak bardzo rozwija się technologia i czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie odnośnie sprzętu komputerowego.
 
Karolina Stawowska z kancelarii Wierzbowski-Eversheds opowie o tym jak przygotować firmę dopodatkowego due diligence przed jej sprzedażą oraz o sprzedaży przedsiębiorstwa z perspektywypłacenia podatków. 
 
Następnie posłuchamy prezentacji o magazynie wydawanym w Internecie przygotowanym przez Piotra Stankiewicza - redaktora naczelnego"LiteRadar" czyli magazynu o książkach. 
 
Na koniec Jakub Górnicki nie tylko opowie o Fundacji ePaństwo, ale również zdradzi kulisy inwestycji w projekt na kwote 200 000 $.
 
Agenda: 
1. Niewidzialne komputery. - Rafał Witkowski, IC Solutions 
2. Co to jest due diligence i jak się na nie przygotować od strony podatkowej. - Karolina Stawowska, Wierzbowski-Eversheds 
3. Przyszłość prasy cyfrowej w Polsce na przykładzie miesięcznika Literadar. - Piotr Stankiewicz, Literadar 4. Społecznie i przedsiębiorczo. - Jakub Górnicki,Fundacja ePaństwo 
 
Aula #74 rozpocznie się 26 stycznia 2012 roku, o godz. 19:00 w sali nr 11 
wydziału Mechatroniki PW, ul. Andrzeja Boboli 8, Warszawa. 
 
Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które wielokrotnie zapisywały się na nasze spotkania, a później notorycznie się na nich nie pojawiały, będą akceptowane na końcu (jeśli nie wyczerpie się liczba miejsc).
 
Do zobaczenia na Auli!

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie Branża IT Cyfryzacja Innowacje Nowe technologie Podatki Rozwój biznesu wydarzenia Warszawa biznes