Aula 73

15 Grudnia 2011, 19:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Aula 73
już niedostępne -
Ostatnia w 2011 Aula Polska (15 grudnia) będzie wyjątkowa. W jej trakcie zaprezentowane zostaną wyniki pierwszej fali, pierwszego w Polsce, stałego (odbywającego się co kwartał) badania koniunktury sektora eCommerce. 
 
W trakcie pierwszej prezentacji - Marek Górecki z Grupy Divante opowie, jak wygląda koniunktura w sektorze eCommerce w grudniu 2011. Czy minione 12 miesięcy było dla polskiego eCommerce dobre i, czy nadchodzący 2012 będzie rzeczywiście rokiem kryzysu. 
 
Jako drugą Dagmara Malinowska z Dontpay - opowie o tym czy, i w jaki sposób sklepy internetowe "robią" swój marketing, jakie narzędzia marketingowe właściciele sklepów uważają za najskuteczniejsze i jakie kanały komunikacji z klientem przynoszą ich sklepom największe sukcesy. 
 
Trzecia prezentacja, nietypowo wygłoszona przez dwóch prelegentów - Bartka Rozkrut i Michała Kraus z Empathy- dotyczyć będzie rozwiązań informatycznych stosowanych w polskim eCommerce. Jakie są doświadczenia właścicieli sklepów, jakie funkcjonalności są z punktu widzenia ich doświadczeń współpracy z klientami najważniejsze. 
 
Ostatnią, czwartą prezentację, pokaże Anna Rak z Trusted Shops -dotyczyć będzie ona tego w jaki sposób zdobywać i zwiększać zaufanie polskiego ekonsumenta.
 
1. Koniunktura na rynku eCommerce AD 2011 - Marek Górecki, Grupa Divante
2. Jak sklepy interentowe robią marketing - Dagmara Malinowska, DontPay
3.  Rozwiązania informatyczne w eCommerce - Bartek Rozkrut, Michał Kraus, Empathy
4. Zaufanie polskiego ekonsumenta w liczbach. - Anna Rak, Trusted Shops
 
Osoby, które wielokrotnie zapisywałysię na nasze spotkania, a później notorycznie się na nich nie pojawiały, będą akceptowane na końcu (jeśli nie wyczerpie się liczba miejsc). 
 
Do zobaczenia na Auli!

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie E-biznes E-Commerce Firma internetowa Marketing internetowy Sklep Internetowy wydarzenia Warszawa