To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  PRZEDSPRZEDAŻ wykłady i dyskusje - rejestracja do 10 listopada
już niedostępne 290,00 zł -
  OPŁATA STANDARDOWA wykłady i dyskusje - rejestracja do 09 grudnia
już niedostępne 380,00 zł -
Osoby, które nabędą bilet zniżkowy/studencki muszą posiadać status studenta. Przy rejestracji, w dniu rozpoczęcia Sympozjum, prosimy o okazanie dokumentu poświadczający powyższy status. Opłata ze zniżką dla STUDENTÓW wykłady i dyskusje

Osoby, które nabędą bilet zniżkowy/studencki muszą posiadać status studenta. Przy rejestracji, w dniu rozpoczęcia Sympozjum, prosimy o okazanie dokumentu poświadczający powyższy status.

już niedostępne 180,00 zł -
dr hab. n. zdr. Emilia Sitek Warsztat: "Jak wspierać codzienne funkcjonowanie osoby z chorobą otępienną?" OPŁATA STANDARDOWA warsztat dr hab. n. zdr. Emilia Sitek - rejestracja do 09 grudnia

dr hab. n. zdr. Emilia Sitek Warsztat: "Jak wspierać codzienne funkcjonowanie osoby z chorobą otępienną?"

już niedostępne 90,00 zł -
Warsztat mgr Marleny Meyer
Teepa Snow "Positive Approach to Care" oraz "The GEMs: Brain Change Model".
Innowacyjny program edukacyjny o demencji i komunikacji w opiece.
OPŁATA STANDARDOWA warsztat mgr Marlena Meyer - rejestracja do 9 grudnia

Warsztat mgr Marleny Meyer
Teepa Snow "Positive Approach to Care" oraz "The GEMs: Brain Change Model".
Innowacyjny program edukacyjny o demencji i komunikacji w opiece.

już niedostępne 90,00 zł -
Opłata za warsztat mgr Małgorzaty Dzienniak "Zaburzenia zachowania w zespołach otępiennych - jak wspomagać farmakoterapię?" OPŁATA STANDARDOWA warsztat mgr Małgorzata Dzienniak - rejestracja do 9 grudnia

Opłata za warsztat mgr Małgorzaty Dzienniak "Zaburzenia zachowania w zespołach otępiennych - jak wspomagać farmakoterapię?"

już niedostępne 90,00 zł -

Opieka - Komunikacja - Aktywizacja. Trzy kluczowe słowa. Jedno wydarzenie. Skonfrontuj teorię z praktyką podczas sympozjum Opieka - Komunikacja - Aktywizacja osób z chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami prowadzącymi do otępienia.

Unikatowe wydarzenie, które połączy wszystkie środowiska mające na co dzień styczność z osobami żyjącymi z chorobami otępiennymi - zarówno rodziny, jak i opiekunów oraz lekarzy i innych ekspertów. Naszym nadrzędnym celem jest przekazanie specjalistycznej wiedzy w przystępnej formie.

Sympozjum kierujemy przede wszystkim do specjalistów oraz osób zawodowo zajmujących się opieką: neurologów, psychiatrów, geriatrów, lekarzy rodzinnych, psychologów, logopedów, pielęgniarek, terapeutów zajęciowych, pracowników domów opieki dziennej i stacjonarnej oraz pracowników socjalnych, jak i do profesjonalnych opiekunów osób starszych. Zapraszamy także opiekunów nieformalnych, członków rodzin chorych oraz studentów kierunków medycznych, pedagogicznych i opiekuńczych, którzy chcieliby poszerzyć swoja wiedzę w tym zakresie.

Strona sympozjum www.aktywizacjaseniora.pl

Wstęp na Sympozjum jest płatny.

Ilość miejsc na warsztaty ograniczona, decyduje data wpłaty.

Opłata obejmuje: udział w zaznaczonych przez Uczestnika, podczas rejestracji sesjach, materiały konferencyjne, certyfikat uczestnictwa, catering konferencyjny.

W przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń organizator jest uprawniony do rezygnacji z przeprowadzenia Sympozjum, wówczas osobom, które dokonały rejestracji zwrócona zostanie równowartość poniesionych kosztów biletów. Rejestracja i potwierdzenie zgłoszenia następuje w momencie uregulowania płatności.

W razie przeprowadzenia Sympozjum i braku obecności zarejestrowanego uczestnika organizator nie zwraca poniesionych przez niego kosztów.

W sytuacji, gdy uczestnikiem Sympozjum jest osoba nie prowadząca działalności gospodarczej (Konsument), prawa i obowiązki takiej osoby określone są w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach Konsumenta.

DANE ORGANIZATORA:

AKADEMIA OPIEKUNEK, ul. Puszkarska 7f, 30-644 Kraków, Bonarka 4 Business

Ewentualne pytania należy kierować do:
Iwona Przybyło tel.: 12 347 64 94

e-mail: kontakt@aktywizacjaseniora.pl

WPŁATY można dokonywać za pomocą opcji KUP BILETY widocznej powyżej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Krakowie wydarzenia Kraków dr hab. Aleksandra Klimkowicz-Mrowiec dr hab. Aneta Domagała dr hab. lek. med. Dariusz Włodarek dr hab. n. zdr. Emilia Sitek mgr Agnieszka Salon mgr Bogusława Bober-Płonka mgr Małgorzata Dzienniak mgr Marlena Meyer prof. Jerzy Vetulani