To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet do empatii
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Znasz już podstawy empatycznego słuchania i chcesz pogłębić swoje umiejętności?

Serdecznie zapraszam na warsztat, podczas którego przyjrzymy się trzem kluczowym rozróżnieniom wymienionym w książce Liv Larsson i Katariny Hoffmann "Cracking the Communications code":

  1. Empatia skupiona na treści versus empatia skupiona na procesie
  2. Empatia skupiona na potrzebach versus empatia skupiona na niezaspokojonych potrzebach
  3. Wskazywanie/oświadczanie uczuć i potrzeb versus zgadywanie

Krótko zaprezentuję teorię a resztę czasu poświęcimy na praktykowanie w podgrupach.

Do zobaczenia!

Prowadząca:

Magdalena Malinowska

Trenerka komunikacji, coach

Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Jestem w trakcie procesu certyfikacji w The Center for Nonviolent Communication (CNVC).

Moje działania oparte są o Porozumienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest Marshall B. Rosenberg, o metody edukacji pozaformalnej oraz podejście Coaching for Transformation. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję regularne warsztaty grupowe i szkolenia indywidualne zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem autorką kursu online "Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą".

Ukończyłam psychologię stosunków międzykulturowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, roczną Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnią Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż oraz szkolenie "Coaching oparty na potrzebach" prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation. Ukończyłam też studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas, którego program został zaakceptowany przez ICF (Approved Coach Specific Training Hours ACSTH).

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i "przepadłam" na zawsze. Uczestniczyłam w ponad 400 godzinach szkoleń i warsztatów z zakresu Porozumienia bez Przemocy prowadzonych przez polskich i zagranicznych trenerów NVC, m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Liv Larsson, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Joachim Berggren, Marta Kułaga, Aga Rzewuska-Paca i Magdalena Sendor.

Prowadziłam warsztaty między innymi dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Dzieci Niczyje), Polskiej Akcji Humanitarnej, Fundacji EY, dla uczestników Festiwalu Progressteron, dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej i Ośrodka Studiów Amerykańskich. Mam prawie dziesięcioletnie doświadczenie w edukacji pozaformalnej oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi z Polski i Europy, m.in. z NaturKultur (Niemcy), YouthWatch (Słowacja), Asociace neformálního vzdelávaní ANEV (Czechy).

Współorganizowałam Maraton Empatii w 2016 roku oraz dwie edycje Polskiego Festiwalu NVC (w 2017 i 2018 roku). Zorganizowałam międzynarodowy projekt Time for Empathy oraz Time for Honesty, w ramach których trenerzy z całej Europy dzielili się za darmo swoją wiedzą z zakresu NVC.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa