Kameralne targi ślubne | II dzień "I swear"

27 Października 2019, 11:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  WSTĘP NA TARGI
26 Października 2019 9,99 zł

Projekt "I swear" pomaga wypromować nieodkryte miejsca na mapie Polski, które idealnie nadają się do organizacji nietypowego przyjęcia weselnego. Pierwszą edycję organizowaliśmy w Owczarni w Węgierskiej Górce. Zainteresowanie par i wystawców przerosło nasze najśmielsze oczekiwania dlatego postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję właśnie tutaj! Drewniana przestrzeń otoczona górami, mająca własną Bacówkę, alpaki oraz gromadę owiec, które nadają wyjątkowy klimat temu miejscu. Przyjęcie na ponad 200 os. możecie zorganizować w drewnianej stodole, a ceremonie zaślubin zaaranżować w plenerze w otoczeniu zwierząt, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób kochających naturę i boho klimaty. Niepozorna Owczarnia na jesień zabłyśnie na Waszych oczach dzięki najlepszym firmą z branży ślubnej.

II DZIEŃ "I SWEAR" | 27 X 2019 | OWCZARNIA | WĘGIERSKA GÓRKA

Kameralne targi ślubne 

Rozpoczęcie: 11:00

Zakończenie: 17:00

Miejsce: Owczarnia - ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

W jednym miejscu znajdziecie mnóstwo inspiracji na swój ślub oraz podwykonawców, którzy sprawią, że Wasz dzień będzie taki jak od dawna sobie wymarzyliście.

Planujemy dla Was moc atrakcji, degustacje, muzykę na żywo, strefę chillout, grill oraz możliwość spędzenia przyjemnej niedzieli na łonie natury!

Cena biletu: 9,99 zł/os.


Więcej szczegółów na: www.i-swear.pl | https://www.facebook.com/iswear.spotkania/

Zapraszamy!

Organizatorzy: bemywife & Owczarnia 

Zobacz również:

imprezy imprezy w węgierska górka wydarzenia Węgierska Górka