Przyjęcie w Owczarni | I dzień "I swear"

25 Października 2019, 19:00 (Piątek)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  BILET NA PRZYJĘCIE
24 Października 2019, 12:00 85,01 zł

Projekt "I swear" pomaga wypromować nieodkryte miejsca na mapie Polski, które idealnie nadają się do organizacji nietypowego przyjęcia weselnego. Pierwszą edycję organizowaliśmy w Owczarni w Węgierskiej Górce. Zainteresowanie par i wystawców przerosło nasze najśmielsze oczekiwania dlatego postanowiliśmy zorganizować kolejną edycję właśnie tutaj! Drewniana przestrzeń otoczona górami, mająca własną Bacówkę, alpaki oraz gromadę owiec, które nadają wyjątkowy klimat temu miejscu. Przyjęcie na ponad 200 os. możecie zorganizować w drewnianej stodole, a ceremonie zaślubin zaaranżować w plenerze w otoczeniu zwierząt, zieleni i gór. To idealne miejsce dla osób kochających naturę i boho klimaty. Niepozorna Owczarnia na jesień zabłyśnie na Waszych oczach dzięki najlepszym firmą z branży ślubnej.

I DZIEŃ "I SWEAR" | 25 X 2019 | OWCZARNIA | WĘGIERSKA GÓRKA 

Jak wygląda przyjęcie w Owczarni? 

Rozpoczęcie: 19:00

Miejsce: Owczarnia - ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

Teoria to nie to samo co praktyka, dlatego pokażemy Wam jak naprawdę wyglądają przyjęcia w Owczarni. Prelekcje, degustacje, live cooking, obsługa barmańska, zabawa, dobra muzyka, integracja, rozmowy, a to wszystko dla naszych wystawców, wszystkich firm z branży ślubnej, mediów oraz par na zakończenie sezonu ślubnego 2019!

Imprezę taneczną poprowadzi DJ Jegomość! 

Cena biletu: 85 zł/os.

(w cenie biletu poczęstunek słony i słodki, kolorowe drinki, wino oraz transport całonocny na terenie Węgierskiej Górki, Żywca oraz Bielska-Białej)

Liczba biletów ograniczona! 

Na stronie znajdziecie polecane przez nas pobliskie bazy noclegowe abyście mogli zostać z nami do białego rana!

Taki jest plan, z niecierpliwością na Was czekamy! 

Więcej szczegółów na: www.i-swear.plhttps://www.facebook.com/iswear.spotkania/

Zapraszamy!

Organizatorzy: bemywife & Owczarnia 

Będą z nami: Champion Bartender Quality, Light Me - Dekoracja Światłem, Modern Light Service, bemycake - słodkie stoły, Styl i Smak Hasiak Adam, Catering Żarełko, Busmiętus, Petite Fleur <3Zobacz również:

imprezy imprezy w węgierska górka wydarzenia Węgierska Górka