AWS - wszystko co musisz wiedzieć

11 Września 2019, 16:00-18:00 (Środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wydarzenie jest integralną częścią konferencji BBDays4IT

Organizator wydarzenia:

Capsilon - innowacyjna firma, która od 15 lat transformuje rynek kredytów hipotecznych w USA. Dzięki zaawansowanej technologii tworzone oprogramowanie umożliwia szybsze podejmowanie właściwych decyzji na każdym etapie udzielania pożyczki.
Oddział w Bielsko-Biała liczący ponad 50 światowej klasy inżynierów jest odpowiedzialny za dostarczanie innowacyjnej platformy nowej generacji, która umożliwia klientom płynną automatyzację procesów biznesowych.
Nowoczesne podejście do budowania w pełni funkcjonalnych, zwinnych, autonomicznych zespołów sprawia, że praca to przyjemność a nowoczesna architektura mikroserwisów oraz wykorzystanie najnowszych narzędzi i technologii takich jak Spring Boot, Cassandra, Kubernetes, AWS, Ansible, Angular, pozwala na dostarczenie skalowalnych i niezawodnych rozwiązań.

Opis:

Amazon jest pionierem technologii "publicznej chmury", która całkowicie zmieniła sposób w jaki myślimy o współczesnym IT. Dziesięć lat temu można było jeszcze traktować AWS w ramach ciekawostki - dzisiaj niemal każda większa firma polega na usługach dostępnych w chmurze publicznej. Zastanawiasz się w jaki sposób AWS praktycznie zdominował rynek? Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób nowoczesne firmy korzystają z serwisów AWS? Chcesz nauczyć się jak odnaleźć się w świecie IT zdominowanym przez AWS? Zapraszamy do bielskiego biura firmy Capsilon na ciekawą dyskusję przy pizzy.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w bielsko-biała wydarzenia Bielsko-Biała