To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny

dostępnych: 9

już niedostępne -

Warsztaty kreatywne dla rodziców oraz rodziców z dziećmi.

Podczas warsztatów przedstawimy najczęściej popełniane błędy przy planowaniu i organizowaniu przestrzeni dla dzieci i rodziców oraz dowiemy się, co zrobić, aby ich uniknąć. Pokażemy na co zwracać uwagę, aby pokój czy kącik dziecka był nie tylko piękny, designerski czy funkcjonalny, ale pomagał również dbać o zdrowie mamy, taty i dziecka, a do tego spełniał wymogi rodzinnego budżetu. Przedstawimy praktyczne wskazówki dot. przygotowania bezpiecznej i zrównoważonej przestrzeni dla rodziny. Warsztaty umożliwiają wspólne, praktyczne zaprojektowanie własnej przestrzeni. Rodziców spodziewających się dzieci oraz tych, których chcą bawić się wspólnie z dziećmi i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce zapraszamy do projektowania z naszymi ekspertami. Proponujemy wcześniejsze wymierzenie przestrzeni, którą uczestnicy zamierzają przeznaczyć dla dziecka czy dzieci lub, jeśli to możliwe, przyniesienie odręcznego rysunku, a nawet planu całego mieszkania bądź domu. Tym którzy nie znajdą czasu lub planu pomożemy go stworzyć na miejscu. 

Obiecujemy, że po warsztatach wyjdziecie z głową pełną pomysłów. Najciekawsze chętnie nagrodzimy. Podchodzimy do projektowania kompleksowo i pomagamy również znaleźć odpowiednią przestrzeń nawet w przypadku kiedy rodzice jeszcze nie zdecydowali, które pomieszczenia lub kącik przeznaczyć dla dziecka. Zatem: miarki w dłoń i do zobaczenia na warsztatach! Razem zaprojektujemy funkcjonalne, designerskie i zdrowe wnętrza dla dzieciaków i rodziców!

Anna Komorowska - architekt. Od 2013 r. prowadzi własną Autorską Pracownię Architektoniczną A-CONCEPT i specjalizuje się w szczególności w projektowaniu budownictwa energooszczędnego. Zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz rewitalizacją i adaptacjami istniejących obiektów.

Wiedzę i doświadczenie zdobywała w pracowni Arcari+Iovino Architects w New Jersey (USA). Szkoliła się na budowach obiektów wielkopowierzchniowych w firmie POKO-AL w Niemczech. Pracowała w Pracowni Architektonicznej ARCHMA (Gdańsk). W czerwcu 2012 r. uzyskała uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Od września 2012 r. członek Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Studiowała na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia