13. Międzynarodowa Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie"

17 Września 2019, 09:00 (Wtorek) - 18 Września 2019, 16:10 (Środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet jednorazowy
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy do wzięcia udziału w 13. Międzynarodowej Konferencji "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie", która odbędzie się w dniach 17-18 września 2019 r. w hotelu Airport Okęcie (ul. 17 Stycznia 24, Warszawa).

Konferencja poświęcona jest szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w internecie. Adresatami wydarzenia są przedstawiciele sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawców usług i treści internetowych. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną między innymi wyniki najnowszych badań poświęconych bezpieczeństwu online, wyzwania w zakresie bezpieczeństwa internetowego, a także nowe pomysły w zakresie zastosowania nowych mediów i nowych technologii w procesie edukacji dzieci i młodzieży.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (dawniej Fundacja Dzieci Niczyje), oraz niemieckie konsorcjum realizujące projekt klicksafe. Współorganizatorem wydarzenia jest ITU (Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny), głównym partnerem - Fundacja Orange. Konferencja organizowana jest w ramach programu Komisji Europejskiej Connecting Europe Facility.

Więcej informacji o konferencji na stronie: saferinternet.pl/konferencja

Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa