Sprzedawaj bilety on-line i rejestruj uczestników na małe i duże wydarzenia.

Dołącz do ponad 5 000 polskich organizatorów korzystających z Evenea.

Stwórz pierwsze wydarzenie

Zaprezentuj swoje wydarzenie i rozpocznij sprzedaż biletów

W ciągu kilku minut zbuduj profesjonalną stronę wydarzenia, dostosowaną do wielu urządzeń mobilnych. Skonfiguruj cenę i kategorie biletów lub wejściówek i rozpocznij sprzedaż lub rejestrację uczestników.

Dowiedz się więcej

Wykorzystaj skuteczne narzędzia event marketingu

Zintegrowane narzędzie do e-mail marketingu, kody rabatowe, integracja z Facebookiem, marketing wirusowy, własny sklep z biletami, nowoczesna strona wydarzenia i wiele innych.

Dowiedz się więcej

Rejestracja uczestników na wydarzenia na Facebooku i Twojej stronie WWW

Dotrzyj do swoich fanów na Facebooku i do użytkowników Twojego serwisu internetowego - dzięki Evenea możesz łatwo umieścić listę swoich wydarzeń oraz cały proces zakupu na Facebooku i Twojej stronie WWW.

Dowiedz się więcej

Twoje wydarzenie dostosowane do telefonów komórkowych

Bądź tam gdzie są Twoi klienci. Dzięki Evenea strona Twojego wydarzenia jest dostosowana do urządzeń mobilnych, a zakup biletu z telefonu jest wyjątkowo szybki. Uczestnik ma również dostęp do zakupionych biletów w komórce.

Dowiedz się więcej

Zbieraj i analizuj dane o uczestnikach, sprzedaży i wydarzeniu

Zobacz, ile osób rejestruje się na Twoje wydarzenie, jaka jest konwersja, ile biletów sprzedano w tym tygodniu, a ile w ciągu miesiąca. Generuj raporty i wyciągaj wnioski.

Dowiedz się więcej

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.
Masz pytania? +48 697 160 919

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun