Apteka, Dick4Dick i Brudne Dzieci Sida w Łykendzie!

No to rusza nam kolejna Ścieżka Zdrowia !
Tym razem w sanatoryjną trasę z dobrą nowiną w Polskę jadą farmaceuci z Apteki, rehabilitanci z Dick4Dick oraz słynny lekarz Patyczak ze swoją gitarą na czele Brudnych Dzieci Sida. Wszyscy będą reklamować swoje najnowsze specyfiki, dojdzie też pewnie do niekontrolowanych mieszanek wybuchowych.
Ubiegłoroczny turnus zabezpieczony przez Kryzys, rzeczoną już Aptekę oraz Nancy Regan tak mocno odcisnął swoje piętno, że nie pozostało nic innego jak kontynuować dzieło pomocy dla szukających szczęścia.
Zapisy rozpoczynają się już za moment, terapia we Wrocławiu startuje już 15. lutego w klubie Łykend… Kto pierwszy ten lepszy, zapraszamy do udziału !


APTEKA
Apteka to jeden z najważniejszych polskich zespołu nurtu rockowo alternatywnego. Sposób gry, przestrzenne brzmienie, celne teksty sprawiły że zespół na stałe zagościł na liście najpopularniejszych i najbardziej szanowanych grup na rodzimej scenie. W 2013 roku Apteka świętować będzie 30to lecie działalności scenicznej. W tym czasie zagrała setki koncertów w klubach oraz na festiwalach. Wystąpiła jako headliner na największych polskich festiwalach Open Air, Przystanek Woodstock, Off Festival i wielu innych. Odbyła trasę Apteka Witkacy Express odwiedzając Chorwację, Wielką Brytanię oraz Rosję. W latach osiemdziesiątych zagrała tez trzymiesięczną trasę po Rosji, Syberii, Kaukazie.
Ma na koncie 8 płyt, z których większość przeszła do kanonu polskiej muzyki rockowej.

www.facebook.com/aptekaband
video: http://www.youtube.com/watch?v=KaCPB8tF1EU

DICK4DICK
Dick4Dick powracają z piątym albumem zatytułowanym po prostu "5". Po eksperymentalnym, elektronicznym "Who's afraid of?" wydanym jako D4D, wracają też do pełnej nazwy, bardziej klasycznego instrumentarium i nieomal pierwotnego składu (za perkusją ponownie zasiadł Adam Hryniewicki). "5" jest do tej pory ich najbardziej dojrzałym albumem, dopracowanym kompozycyjnie i brzmieniowo, zróżnicowanym stylistycznie, ale zwartym w ramach poszczególnych utworów. Praca nad płytą zajęła ponad rok i znów w całości nagrana została w gdańskim studio Dickie Dreams należącym do zespołu. Tym razem Diki zrezygnowali z udziału gości i postawili na pierwotną energię podstawowego składu. Stylistycznie poruszają się pomiędzy alternatywnym rockiem, klasycznym disco, klubową elektroniką i popem. Dick4Dick tworzą teraz: Adam " Great Adaggio" Hryniewicki, Michał "Bunio" Skrok, Krystian " Goodboy Khris" Wołowski, Tomek "Baron Baye" Ziętek.

www.facebook.com/DICK4DICK
video: http://www.youtube.com/watch?v=Crjsw-7cPN0

BRUDNE DZIECI SIDA
Patyczak i jego gitara czyli trzy akordy darcie mordy
BRUDNE DZIECI SIDA to kapela absolutnie wyjątkowa choćby dlatego, że w jej skład wchodzą jedynie Patyczak i gitara akustyczna. Skojarzenia z "krainą łagodności" są jednak całkiem chybione - pod hasłem "trzy akordy darcie mordy" kryje się bowiem energetyczny punk rock z prześmiewczym, kabaretowym zacięciem w tekstach. Patyczak wyśmiewa wszystko: od punkowych schematów po nowoczesne technologie, lecz najgłośniej potrafi śmiać się z... samego siebie.
Koncertował w kameralnych klubach i na dużych festiwalach, na ulicach i na imprezach poetyckich, pod mostem i w teatrze, na punkowych skłotach i w galeriach sztuki. Każdy występ Brudnych Dzieci Sida to niepowtarzalny performance - Patyczak za każdym razem zaskakuje, bo nigdy nie gra dwóch takich samych koncertów.
Czym rozwali nas tym razem?

http://www.facebook.com/trzy.akordy.darcie.mordy
VIDEO w wersjach z akompaniamentem zespołu Starzy Singers:
Punkowa szkoła jazdy na nartach - ROZGRZEWKA
http://www.youtube.com/watch?v=g_OleCYgi1Q
Punkowa szkoła jazdy na nartach - HAMOWANIEPOPRZEZ UPADEK
http://www.youtube.com/watch?v=qihjifzV3eI


15.02.14 godz.20.00 Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38
Ścieżka Zdrowia 2014
APTEKA
DICK4DICK
BRUDNE DZIECI SIDA (Patyczak i jego gitara)
bilety: 25 zł - przedsprzedaż w klubie i rezerwacje, 30 zł -w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Polecamy również:

1 Kwietnia - 2 Kwietnia od 69,00 zł
Hotel Gromada Lotnisko, Warszawa biznes i przedsiębiorczość

10 Grudnia, 18:00 - 21:00 od 33,00 zł
Hotel Ibis Styles Wrocław, Wrocław rozwój zawodowy i osobisty

12 Grudnia, 10:00 97,00 zł
Nowy Dwór / Zakrzów we Wrocławiu, Wrocław rozwój zawodowy i osobisty

16 Grudnia, 18:00 - 21:00 od 33,00 zł
Qubus Hotel Katowice, Katowice rozwój zawodowy i osobisty

Zobacz wszystkie wydarzenia z kategorii koncerty w Wrocławiu

Zobacz na mapie

Łykend

ul. Podwale 37/38, Wrocław