Koncert charytatywny dla Kuby [ORANGE TREE, MetKa, MOJO] - Dobra Wioska / Wypieki Kultury - 6 IV 2014

================ C O - J A K - K I E D Y ================
Już 6 kwietnia spotkamy się ponownie w Wypiekach Kultury z Fundacja Dobra Wioska / Good Village Foundation, aby pomagać jej podopiecznym. Tym razem będziemy zbierać środki, aby móc pomóc Kubusiowi.

Niedziela, 6 kwietnia, start: 18:00

======================= K T O =======================
Orange Tree
[Rock, Grunge, Post-grunge]
Orange Tree powstał w Warszawie w roku 2000 i koncertował przez kilka lat zmieniając kilkukrotnie skład. W roku 2001 z muzyki coraz cieplej przyjmowanej przez publiczność zrodził się materiał demo, który brzmiał na koncertach do roku 2004. Po sześciu latach od zakończenia działalności kierowani tęsknotą za energetyczną mieszanką szczerości, melodyjności i zgiełku, Marek i Tomek, postanowili skompletować ekipę, aby w nowym składzie z powodzeniem reaktywować się w maju 2011 roku. Stylistyka zespołu, to od początku działalności elektro-akustyczny rock nawiązujący do grunge'u, suto okraszony ładunkiem niespotykanej energii, w tym momencie dodatkowo wsparty o pokaźny bagaż dźwięków i doświadczeń każdego z muzyków.
www.orangetreeband.com

MetKa
[Ska, Metal, Reggae, Rock]
Nazwę zespołu szczęśliwie tworzy zlepek dwóch gatunków muzycznych, które można usłyszeć na koncertach. Ku zdziwieniu smakoszy, nazwa nie pochodzi od gatunku mięsiwa.
Met - Metal - riffy metalowe, bardzo delikatnie wkomponowane w całość utworów, w taki sposób żeby nie "przestraszyć" słuchaczy, którzy za takowym gatunkiem nie przepadają, dodają mocy oraz charakteru.
Ka - Ska - co tu dużo pisać? Gatunek przeważający, lekki, miły i przyjemny, niepozwalający nogom ustać w jednym miejscu.
Skoro już mowa o muzyce to warto a nawet trzeba wspomnieć o tym, że zespół nie zamyka się tylko w dwóch gatunkach muzycznych. Komponując stara się łączyć wszystko w taki sposób aby było jak najciekawiej.

MOJO - Mojo to magiczny urok.
W Mojo chodzi o uchwycenie pierwotnego ducha bluesa.
Nazwa Mojo pojawiła się w 2006. Wcześniej muzycy występowali jako duet Lis&Roxta. Mojo pochodzi z Wetliny, gdzie skład docierał się, chociaż członkowie na stale mieszkają w Warszawie. Przez 10 lat działalności Mojo stworzyło bezkompromisowy i spójny styl. Repertuar stanowią piękne i oryginalne piosenki naszego autorstwa przeplatane znanymi piosenkami bluesowymi. Styl Mojo jest wynikiem chemii wewnątrz duetu Lis&Roxta. Mojo to dynamit sceniczny. Na rynku blues-rockowym w Polsce stanowi wyjątek ze względu na oryginalność i piękne piosenki. Mojo jest prawdziwe i nie do podrobienia. Duet współpracował z wieloma uznanymi perkusistami. Mojo gra koncerty w całej Polsce do ok. 60 rocznie. Pojawiliśmy się też na wielu festiwalach bluesowych m.inn. Olsztyńskie Noce Bluesowe, Torun Blues Meeting, Suwałki Blues Festiwal i Lauba. Przez 2 lata byliśmy resident band klubu TB King, którego organizotor - Tomasz Bielski, mówił o zespole - "Nawet gdyby grali hymn Związku Radzieckiego to i tak by brzmiał jak blues". Nasza strona to www.mypace.com/itsmojobabe
Strona fan clubu: MOJO FAN CLUB

================= G D Z I E - Z A _ I L E =================
Wypieki Kultury
ul. Stolarska 2/4 (róg Szwedzkiej i Letniej)
Warszawa Praga

Wstęp:
20 zł - w dniu koncertu (całkowity wpływ z biletów przeznaczony jest na rzecz fundacji Dobra Wioska, na określony powyżej cel)

Polecamy również:

Piątek - Sobota od 79,00 zł
Hotel Gromada Lotnisko, Warszawa biznes i przedsiębiorczość

10 Lutego, 18:00 - 21:00 od 33,00 zł
Adgar Park West, Warszawa rozwój zawodowy i osobisty

Jutro, 18:00 - 21:00 od 23,00 zł
Centrum biznesowe i konferencyjne, Warszawa rozwój zawodowy i osobisty

21 Października, 18:00 - 21:00 od 50,00 zł
Qubus Hotel Katowice, Katowice rozwój zawodowy i osobisty

Zobacz wszystkie wydarzenia z kategorii koncerty w Warszawie

Zobacz na mapie

Wypieki Kultury

Stolarska 2/4 (róg Szwedzkiej i Letniej), Warszawa